Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Dlafirm

Aktualności 2018:

Dance & Yoga Camp
to już 7 edycja!!!
11 – 19 sierpnia 2018 Mazury

ZAPISY


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…

NewsletterDla firm

Ze względu na doskonałą orientację w branży tanecznej i znajomość środowisk tancerzy, a także doświadczenie sceniczne, choreograficzne i pedagogiczne jesteśmy w stanie zrealizować każdy zamysł reżyserski we wszystkich technikach i stylach tanecznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • niepowtarzalne pokazy tańca przygotowane na specjalne zamówienie lub wybrane spośród zaproponowanych bloków tematycznych
  • oprawa artystyczna imprez firmowych: imprezy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe
  • kursy/warsztaty taneczne
  • zajęcia stacjonarne
  • programy specjalne
  • wyjątkowe wieczorki Body&Mind - uczta dla duszy i ciała
Jeśli mają Państwo jakikolwiek pomysł, czy scenariusz planowanej imprezy, prosimy o skorzystanie z formularza zapytanie ofertowe »

Jeśli nie posiadają Państwo własnej koncepcji aranżacji planowanej imprezy i chcą Państwo skorzystać z propozycji opracowania pomysłu i realizacji przez naszą firmę, prosimy o skorzystania z formularza zapytanie ofertowe »

Zapraszamy do współpracy instytucje i firmy, które realizują podobną do naszej misję oraz charakteryzują się otwartością umysłu i profesjonalnym podejściem do pracy.

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."

Jeśli widzą Państwo szansę tworzenia przyszłości we współpracy z nasza firmą lub zwyczajnie są Państwo zainteresowani naszą ofertę prosimy o kontakt »