Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Fit-and-dance-2017

Aktualności 2018:

Dance & Yoga Camp
to już 7 edycja!!!
11 – 19 sierpnia 2018 Mazury

ZAPISY


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…

NewsletterDance

Energetyzujący i porażający radością życia tygodniowy program treningowy dla wszystkich lubiących taniec, ruch i kontakt z naturą. W otoczeniu drzew, nad brzegiem mazurskich jezior w towarzystwie doborowej kadry będziemy, spalać kalorie, kręcić biodrami łapiąc dystans do wewnętrznego krytyka, biegać, pływać, wzmacniać kręgosłup nabierając sił i elastyczności, a przede wszystkim pogody ducha, by radośnie i owocnie spożytkować wakacyjny czas. Niezapomniane chwile i nowe kontakty w realnym świecie!

Bądź Fit! Let’s Dance!

… Miłośnicy tańca klasycznego będę mieli okazję pracować z solistami baletu polskiego, a profesjonaliści dać ciału dobry rozruch przed nowym sezonem.

Do wyboru pakiety treningowe:
Balet (grupa profesjonalna i grupa dla amatorów), Zumba, Latino oraz pakiet Fit Dance Open dający możliwość skosztowania wszystkich zajęć naszego wyjazdu.

Dla młodszych uczestników osobne grupy: balet, latino lub zumba kids. W zależności od wybranego wariantu od 4 do 7 zajęć dziennie.

Nie chodzi o to by o tym dużo mówić. Tego trzeba doświadczyć!!! Wiatr w żagle i wskakuj na pokład!!

Do zobaczenia na Mazurach!
:)

Milena Lorkiewicz

 

Lotos

Kadra i zajęcia

OKTAWIAN ZAGÓRSKI – Zumba, Zumba kids
wokalista, instruktor Zumba® Fitness, Fitness i Hip-Hop z wieloletnim doświadczeniem. Łączy znakomitą technikę i metodykę prowadzenia zajęć z wrażliwością muzyczną i precyzją tańca. Jego "Zumba® with Oktawian", cotygodniowe darmowe zajęcia na Żoliborzu, przyciągają za każdym razem prawie czterysta osób, które odkrywają ile radości może płynąć z tańca i ruchu. Co tydzień też rzesze miłośników Zumba® bawią się na jego zajęciach w największych warszawskich klubach.

ZUMBA - Łatwa i efektywna! Świetna zabawa będąca wydajnym treningiem kardio. Spalaj kalorie i baw się świetnie podczas zajęć ZUMBY, która jest połączeniem latynoskiego tańca i aerobiku. Kształtuj sylwetkę, spalaj kalorie, wzmacniaj organizm, poprawiaj kondycję i wyzwalaj endorfiny, a wszystko to podczas treningu niesamowitej ZUMBY na Fit&Dance Camp.

ZUMBA to:

 • świetna zabawa
 • zwiększenie koordynacji i sprawności ruchowej
 • zwiększenie poczucia rytmu
 • spalanie kalorii
 • lepsze krążenie krwi
 • większy dystans do spraw poważnych dnia codziennego
 • aktywny wypoczynek i moc pozytywnej energii

Zobacz filmy z Oktawianem

__


ANGELIKA GRZYBOWSKA - Tancerka oraz instruktorka tańca towarzyskiego. Tańcem zajmuje się od ponad 15 lat, doświadczenie zdobyła uczestnicząc w ogólnopolskich jak i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego.

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz najwyższej ogólnopolskiej klasy tanecznej "A" w tańcach standardowych. Jest półfinalistką i finalistką Grand Prix Polski, W-ce mistrzynią Polski północnej w tańcach latynoamerykańskich, W-ce mistrzynią Polski par klasy A, medalistką Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego, mistrzynią okręgu zachodniopomorskiego, półfinalistką Akademickich Mistrzostw Polski, wielokrotną zwyciężczynią turniejów ogólnopolskich. 

LATINO SOLO – zajęcia o umiarkowanej intensywności z dużą nutą taneczną, podczas których tkanka tłuszczowa chętnie zaczyna się spalać. Z większą precyzją nauczymy się kroków tańców latynoamerykańskich jak: rumba, salsa, cha cha. Każdy z tych tańców pozwala na wyrażenie innych emocji, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Choreografie układane są tak, aby można je było tańczyć solo. Na tych zajęciach mamy możliwość lepszego poznania własnego ciała. Ćwiczenia wykonywane podczas tych zajęć pozwolą nauczyć się ładnie poruszać, ponad to wyszczuplić talię i nogi oraz ujędrnić pośladki. Wykonując poszczególne elementy w dość dużym tempie, szybko poprawia się wytrzymałość organizmu i wyrabia świetną kondycję. Taniec pomaga pokonać nieśmiałość i nabrać pewności siebie. Jak by nie patrzeć, trenujemy z mistrzynią klasy S :) Baw się i chudnij w rytm muzyki!


__

MILENA ONUFROWICZ – KACZYŃSKA – balet dla profesjonalistów, dla dorosłych oraz balet dla najmłodszych.

W 1991r. ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Gdańsku. Za wybitne osiągnięcia otrzymała stypendium od Burmistrza Miasta oraz Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Uzdolnionych. 
W 1988 r. - laureatka I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Szkół Baletowych w Warszawie. Uczestniczka światowych konkursów baletowych w Moskwie i Paryżu. Finalistka ( IV lokata)  Międzynarodowego Konkursu Baletowego - Warna' 89. 
W 1991/ 92 otrzymała angaż na stanowisko Koryfejki w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. W sezonie 1992/93 otrzymała kontrakt w English National Ballet w Londynie gdzie pracowała pod okiem światowej sławy pedagoga Wojciecha Wiesiołłowskiego. 
W 1995 r. otrzymała awans na stanowisko Solistki Baletu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. 
  Od 1997 do 2000 r. współpracowała z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego, gdzie jako gość brała udział w licznych koncertach w kraju i za granicą.   W 2005 r. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie na wydziale V - Pedagogika Baletu, gdzie zdobyła tytuł magistra sztuki.  
W latach 2008 - 2009 podjęła pracę w ramach zastępstwa jako nauczyciel tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie.  Po 2-letniej przerwie związanej z urlopem macierzyńskim powróciła do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej uczestnicząc w nowych produkcjach Dyrektora Narodowego Baletu Polskiego - Krzysztofa Pastora. 
W tymże czasie miała możliwość podwyższania swoich kwalifikacji dzięki pracy z takimi pedagogami jak:  Anna Grabka, Andrzej Ziemski, Piotr Nardelli, Natasza Hoffman, Olivier Vlassy. 

Do znaczących ról w jej repertuarze należą:

 • Królowa Kwiatów z baletu "Dziadek do Orzechów"
 •  
 • Królowa z baletu "Trzej Muszkieterowie" 
 • Mirta z baletu "Giselle" 
 • Wróżka Bzu z baletu "Śpiąca Królewna" 
 • Odetta-Odylia z baletu "Jezioro Łabędzie"  
 • To znakomita okazja, by trenować pod okiem prawdziwej gwiazdy baletu!

REPERTUAR BALETOWY

Zajęcia uwzględniają różne poziomy zaawansowania, dlatego prowadzone są z podziałem na podgrupy: profesjonalna dla młodzieży baletowej w wieku 10-14 lat i rekreacyjna- balet dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz balet dla dorosłych. Zapewni to szlif na najwyższym poziomie. Ostatecznie, by złożyć w spójną całość we wspólnym końcowym układzie choreograficznym.

Przeniesiemy się w świat czarodziejskich wróżek, driad, Dulcynei i innych magicznych postaci baletowych. Dla niektórych może to być zupełnie nowe doświadczenie. Świat baletu w żywym kontakcie. Jak co roku na naszych wyjazdach wybieramy temat przewodni. Tym razem od kulis w praktyce własnej poznamy Don Kichota. Na zajęciach będziemy opracowywać choreografię z tego spektaklu.
Na naszych tanecznych wakacjach na stałe już wpisał się talent show, zatem i osoby niekoniecznie związane z tańcem będą miały okazję na koniec turnusu zaprezentować swoje talenty. Dobra zabawa bez względu na wiek gwarantowana! Daj się poznać!

BARRE AU SOL

Technika barre au sol jak sama nazwa wskazuje to „drążek” - część lekcji tańca klasycznego, ćwiczona na podłodze. Dzięki przeciwdziałaniu sile grawitacji, kręgosłup nie jest obciążany, a wzmacniany i rozciągany. Wypracowywane są niezbędne w tańcu klasycznym grupy mięśniowe potrzebne do rotacji zewnętrznej uda ( potocznie zwanej w balecie wykręceniem). Lekcja barre au sol skonstruowana jest tak, by ciało tancerza nabierało pożądanych linii – szczególnie stopy (dzięki ćwiczeniom w odciążeniu, w wolnym tempie, bardzo ładnie wypracowuje się podbicie oraz siła stawu skokowego), brzuch, uda, pośladki i biodra. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawy rozwartości oraz zwiększonej siły mięśniowej nóg i tułowia, co owocuje polepszonym adagio.


__

NADAPRIYA, MILENA LORKIEWICZ – Pilates&Stretching, Barre au sol.

Mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, manager sportu i absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu, była solistka baletu. Jedna z pionierek techniki pilates w Polsce z dyplomem z Instytutu Michaela Kinga z Londynu. W latach 2000 – 2001, pobierała lekcje barre au sol zgłębiając wiedzę od znakomitej pedagog Jaqueline Fyneeart w Paryżu. Od 2004 roku współpracowała z wieloma klubami fitness w Warszawie jak np. Calypso Fitness, Aplauz, Jatomi, oraz Joga klub, OsiR Saska, a także jako personal trener dla adeptów baletu w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów z tańcem i jogą: Inspiracja 2007, Harmonia i Energia 2011, Rekreacyjno – treningowy wypoczynek 2011 i od 2012 Dance & Yoga Camp, Joga Detox oraz Fit Dance. Założycielka Mila Dance. Otwarte spojrzenie na świat i osobiste doświadczenie daje autentyczną inspirację w odkrywaniu nieskończonych możliwości ludzkiego ciała i umysłu.

PILATES & STRETCHING

Technika nazwana od nazwiska jej twórcy, doceniona szczególnie przez tancerzy z New York City Balet. Obecnie znana i popularna we wszystkich środowiskach. Głównym przesłaniem ćwiczeń Pilatesa jest wzmocnienie świadomości własnego ciała, dzięki temu wzmocnienie tzw. mięśni środka. Ćwiczenia skupiają się na takich partiach jak brzuch, grzbiet, kręgosłup i okolice bioder. Mięśnie nie stają się naprężone i skrócone jak u kulturystów, ale długie, elastyczne i bardzo silne, a ciało robi się jędrne. Ta forma ćwiczeń jest skuteczną metodą leczenia uporczywych bólów pleców i szyi. Ćwiczy się zarówno w pozycji stojącej, kucznej, jak i leżącej. Doskonałe uzupełnienie oraz przygotowanie do treningów, to rewelacyjny sposób na wzmacnianie, rozciąganie i relaks jednocześnie.__

ALICJA KOZŁOWSKA - ABT, poranny rozruch.

Ceni sobie kontakt z naturą i wszystko co z nią związane. Przygodę ze sportem zaczęła grając ligowo w koszykówkę, po kontuzji trafiła na ścieżkę jogi. Szybko odnalazła się w roli instruktora, a w 2013 uzyskała tytuł nauczyciela. Ponad to pasjonatka wspinaczki, treningu funkconalnego oraz siłowego. Studiowała na AWF w Poznaniu. Dietetyczka specjalizująca się w dietach wegetarianskich i wegańskich. Wykonuje także masaże ajurwedyjskie. Na co dzień mieszka na wybrzeżu słonecznej Portugalii.

BRZUCH-UDA-POŚLADKI – płaski brzuch, smukła sylwetka, dobre samopoczucie dzięki ćwiczeniom kształtującym poszczególne partie mięśniowe. Tak w wielkim skrócie można by opisać cel tych zajęć. Bądź fit z każdym dniem bliżej celu!
Lotos

W porgramie

 • Poranny rozruch – zajęcia w plenerze
 • Zumba dwa razy dziennie
 • Zumba kids
 • Latino solo
 • Latino kids
 • Pilates&Stretching
 • Brzuch-Uda-Pośladki
 • Barre au sol
 • Repertuar baletowy (grupy dzielone: profesjonaliści, dorośli, dzieci 6-10 lat)
 • Techniki relaksacji i redukcji stresu

oraz wieczory przy ognisku, a także wykłady i prezentacje multimedialne na temat tańca i zdrowego trybu życia.

 

Lotos

W porgramie1. PAKIET BALET

Grupa profesjonalna (młodzież baletowa 10-14 lat)

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Repertuar baletowy
 • Pilates&Stretching
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 4-5 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017

Taniec klasyczny dla dorosłych

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Repertuar baletowy
 • Pilates&Stretching
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 4-5 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017

Balet dla najmłodszych

 • Poranny rozruch
 • Rozciąganie na wesoło
 • Balet dla najmłodszych
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 3-4 zajęcia dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1100 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1300 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017__

2. PAKIET LATINO

LATINO

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol, albo Brzuch-uda-pośladki
 • Pilates&Stretching
 • Latino Fatburn
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 4-5 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017

LATINO KIDS

 • Poranny rozruch
 • Rozciąganie na wesoło
 • Latino kids
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 3-4 zajęcia dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1100 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1300 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017__

3. PAKIET ZUMBA

ZUMBA

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol, albo Brzuch-uda-pośladki
 • Pilates&Stretching
 • Zumba dwa razy dziennie
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 5-6 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017

ZUMBA KIDS

 • Poranny rozruch
 • Rozciąganie na wesoło
 • Zumba kids i zumba open
 • Wykłady
 • Techniki relaksu

Łącznie 4-5 zajęcia dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)

Koszt:
1100 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2017
1300 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2017

Szczegółowy plan dnia zostanie podany na miejscu.

„Uncja praktyki jest warta tyle co tony teorii”
Sw.Sivananda

Poranny rozruch, rowerowe wycieczki, gry w podchody, czy biesiady przy ognisku oraz radość z bycia ze sobą ot tak w tu i teraz są ważną częścią naszego programu.

To miejsce, gdzie granice wieku przestają istnieć. To czas gdy znika pośpiech i nuda :)

Lotos

W porgramie

Ośrodek wypoczynkowy położony jest strefie ciszy, bezpośrednio nad jeziorem Piłakno, w dużym kompleksie leśnym stanowiącym część Puszczy Piskiej. Jezioro Piłakno jest jednym z najczystszych i najgłębszych jezior na Pojezierzu Mazurskim, ósmym pod względem głębokości w Polsce 56,5 m. Ma powierzchnię 262 ha, długość 4,2 km, szerokość do 1,1 km. znajduje się w nad brzegiem jeziora Piłakno. Las bogaty jest w grzyby, jagody, poziomki zaś jezioro w ryby, co stwarza znakomite warunki wypoczynku i rekreacji. Tu każdy będzie mógł spędzić wolny czas według swoich zainteresowań. Kąpiel w jeziorze, pływanie łódką, kajakiem lub rowerem wodnym, nurkowanie, jazda konna, (stadnina w sąsiednim ośrodku), łowienie ryb, grzybobranie, spacery to propozycje, z których każdy będzie mógł skorzystać podczas czasu wolnego.

 

Tu mieszkamy. Nasze domki: dwa pokoje 2 - osobowe.

DomkiDomki

Standard domków można obejrzeć w wirtualnej prezentacji:
http://mazuryclub.home.pl/mazuryclub/opis_obiektu.php?obiekt_id=3

 

Lotos

Atrakcje ośrodka

Lotos

Wyżywienie

 

Trzy posiłki: śniadanie, zupa oraz obiadokolacja serwowane w formie bufetu otwartego. Dużo świeżych warzyw i owoców każdego dnia. Menu konsultowane z naszym dietetykiem. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o deklarację na jaką kuchnie się decydujesz: tradycyjną czy wege.

Lotos

Inwestycja

 

1. Pakiet Balet
1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1400 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


Balet kids

1100 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1300 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


2. Pakiet latino

1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1400 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


Latino kids

1100 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1300 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


3. Pakiet Zumba

1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1400 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


Zumba kids

1100 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1300 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


4. Pakiet Fit Dance OPEN

1300 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1500 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<


Fit Dance OPEN kids

1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2017
1400 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2017

>>zgłaszam udział<<

Ilość ofert promocyjnych ograniczona. Decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

 

W cenie wyjazdu:

nocleg, wyżywienie – open bar, udział w zajęciach wg wskazanego programu.

Koszt samego pobytu z wyżywieniem: 770 zł

Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest dokonanie opłaty na konto wskazane poniżej. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Uwaga!
Organizatorzy nie zapewniają opieki osobom nieletnim.
Dla zajęć ruchowych (Balet, Latino, Zumba, Barre au sol, Pilates&Stretching, Brzuch-Uda-Pośladki) należy wydrukować czysty druk >>Zaświadczenia Lekarskiego<< z którym należy udać się do lekarza sportowego lub lekarza internisty w celu uzyskania odpowiedniego zaświadczenia o stanie zdrowia i dopuszczeniu do treningów. Do kosztów należy doliczyć: opłata klimatyczna (osoba dorosła: 16 zł, dzieci zwolnione z opłaty) oraz koszt ubezpieczenia NW.
Mieszkamy w domkach kempingowych w lesie - prosimy nie zabierać ze sobą rzeczy cennych i wartościowych. Za rzeczy pozostawione bez opieki Mila Dance oraz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić i wysłać
>>formularz zgłoszenia<<
oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 700 pln na konto:

MILA DANCE Milena Lorkiewicz-Halik,
nr rachunku: 04 1140 2004 0000 3802 4592 2350,

w tytule wpisując: karnet na warsztaty FIT DANCE CAMP w terminie: 4-11.08.2017. W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 8.05.2017 zwracamy 50% zaliczki. W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 25.07.2017 zwracamy 20%. W przypadku rezygnacji po 25.07.2017 zaliczka przepada. Prosimy o przemyślane zakupy.

Lotos

Inwestycja

Milena Lorkiewicz
info@miladance.pl
tel. +48 501 122 775
>>formularz zgłoszenia<<


info

Trempki

Trempki

 

Słońce, plaża, jezioro, lasy, taniec, joga, relaks i super przygoda!!!
My już nie możemy się doczekać :)

Do zobaczenia!

 

Lotos