Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Onas

Aktualności 2018:

Dance & Yoga Camp
to już 7 edycja!!!
11 – 19 sierpnia 2018 Mazury

ZAPISY


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…

NewsletterO nas - idea powstania

MILA DANCE to owoc moich obserwacji i doświadczeń, zebranych podczas pracy w teatrach baletowych i rewiowych. Wiedza naukowa z zakresu fizjologii, biomechaniki oraz teorii sportu zebrana podczas studiów w Akademii Wychowania Fizycznego, doświadczenie sceniczne oraz praca w charakterze trenera personalnego pilates z adeptami baletu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, analiza własna i wnioski doprowadziły do stworzenia autorskich programów treningowych jak: "Techniki wzmacniająco - rozciągające dla tancerzy" oraz "Stopa fundament w tańcu". Regularna praktyka Jogi, współpraca przy współtworzeniu Międzynarodowych spotkań dla nauczycieli Jogi, liczne podróże po świecie dają siłę twórczego działania oraz łagodność spoglądania na ludzkie możliwości z poziomu serca z pełnym szacunkiem do indywidualnych potrzeb i przekonań. W życiu mam ogromne szczęście poznawać i współpracować z niezwykłymi ludźmi o wielkiej charyzmie, którzy inspirują mnie do ciągłego rozwoju. Na taniec spoglądam przez wiele pryzmatów odkrywając nieograniczone możliwości ludzkiego ciała i umysłu.

Do współpracy zapraszam sprawdzonych i kompetentnych pedagogów, choreografów i tancerzy oraz specjalistów technik body&mind. Lubię nowe wyzwania i szanuję ludzi twórczych, którzy nie boją się zrywać z utartymi schematami. Dbamy, by łączyć w sobie francuskie podejście do precyzji i elegancji ruchu, rosyjską wytrwałość i siłę, amerykański optymizm oraz kubańską technikę, radość i lekkość. Nasza działalność, to owoc udanej współpracy, światłego umysłu i nowatorskiego podejścia. Ciągle wzbogacamy naszą wiedzę i pragniemy dzielić się nią z Wami organizując kursy stacjonarne i wyjazdowe skierowane do wszystkich miłośników tańca i jogi na każdym poziomie zaawansowania. Dbamy o wysoką jakość usług i dobrą atmosferę pracy. Naszym marzeniem jest, by każdy kto z nami tańczy, trenuje czy wypoczywa z dala od miejskiego zgiełku mógł powiedzieć, że czuje się przez to szczęśliwszy.

Taniec od zawsze jest wyrazem mojej wrażliwości i sztuką uwalniania emocji. To moja droga do samopoznania, większej świadomości i umiejętności wyrażania siebie. Swoisty sposób ucieczki od przyziemności i zawirowań codzienności stał się stylem i sposobem życia w pełni, w harmonii z otaczającym światem.

"Tańczyć każdy może, ale największym szczęściem jest doświadczyć, by tańcem się stać ..."

Zapraszam do wspólnych treningów i wyjazdów warsztatowych.
Nadapriya Milena Lorkiewicz