Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Studiotanca

Aktualności 2018:

Dance & Yoga Camp
to już 7 edycja!!!
11 – 19 sierpnia 2018 Mazury

ZAPISY


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…

NewsletterCentrum tańca

Prowadzimy zajęcia w formie treningów indywidualnych i warsztatowych.

Jeżeli pragniesz ćwiczyć, medytować, tańczyć, ale:

 • krępuje Cię towarzystwo obcych osób,
 • nie podoba Ci się forma zajęć, w której jesteś tylko anonimową osobą,
 • wolisz kameralne spotkania, w gronie bliskich znajomych...

UTWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ GRUPĘ!!!

Zalety ćwiczeń we własnej grupie:

 • sam ustalasz z kim, kiedy i w jakiej formie chcesz uczestniczyć w zajęciach
 • nie krępuje Cię grono nieznajomych osób, które często narzucają szybsze/ wolniejsze tempo ćwiczeń
 • niewielka liczba osób na zajęciach gwarantuje indywidualne podejście instruktora do grupy
 • wzajemne motywowanie do regularnego uczestnictwa w zajęciach
 • dostosowanie trybu oraz intensywności zajęć do indywidualnych możliwości

ABC stworzenia własnej grupy:

 1. Zbierz grupę znajomych
 2. Wspólnie ustalcie termin i miejsce zajęć
 3. Określcie swój cel: zrzucenie wagi, praca nad kondycją, nauka tańca, rozciąganie, relaks itp.
 4. Zgłoście swoją propozycję telefonicznie lub mailowo lub telefonicznie.

Już dziś stwórz z nami swój indywidualny program treningowy.

Każdy moment jest właściwy, by o siebie zadbać!


Do wyboru zajęcia

1. TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny jest żywą i stale zmieniającą się formą sztuki. Postrzegany jest jako ujście dla intuicji lub nieświadomych uczuć niedostępnych werbalnej ekspresji, ulega ciągłym przemianom i wzbogaca się o nowe doświadczenia wynikające z przeżyć twórczej jednostki. Ciało fizyczne, osobowość, ciało eteryczne, jaźń człowieka oraz zachodzące między nimi interakcje kryją nieskończone możliwości wyrazowe, jeśli tylko odkryje się i wyzwoli tkwiące w nim siły twórcze. Nic też dziwnego, że taniec współczesny bez względu na wielość jego koncepcji od samego początku celował w rozbudzaniu indywidualnych cech osobowości twórczej człowieka. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności fizyczne, jak również zrelaksować się, lecz przede wszystkich dla tych, którzy chcą poznać samego siebie i odczuwać radość z naturalnego ruchu.
2. TECHNIKI WZMACNIAJĄCO-ROZCIĄGAJĄCE (JOGA & BARRE AU SOL & PILATES & STRETCHING)

Zajęcia o charakterze wyciszającym i relaksującym, podczas których za pomocą techniki pilates i jogi nauczysz się spoglądać w głąb siebie. Elementy barre au sol służą poprawie ruchomości w stawach oraz wzmacnianiu mięśni kończyn dolnych, szczególnie mięśni z grupy odwodzicieli i przywodzicieli. Stretching korzystnie wpływa na redukcję stresu ale przede wszystkim zmniejsza ryzyko przeciążenia i uszkodzeń mięśni. Medycyna sportowa nieraz udowodniła w swych badaniach, iż stawy i mięśnie bardziej elastyczne są w stanie rozwinąć większą moc, dlatego po tych zajęciach na pewno poczujesz się silniejszy, rozciągnięty oraz odprężony i wypoczęty. To doskonała forma holistycznych ćwiczeń oraz wspaniały sposób na osiągnięcie spokojnego umysłu i silnego ciała.
3. HIP HOP

Kiedy jazz sięgnął swojego szczytu jeśli chodzi o sukces w latach 70' i 80', został zastąpiony przez funky-jazz, soul-jazz i street-jazz, których formy były bliższe korzeniom "czarnej" kultury zarówno u podstawy, jak i w swoim rozwinięciu. Niektóre formy sztuki pojawiały się jako przeciwieństwo wcześniejszych, w charakterze alternatywy czy konkurencyjnej, undergroundowej kultury. To właśnie w takim kontekście pojawił się hip hop, wprowadzony przez np. "Lockin Hipe Electric Boogaloos", breakowców, programy TV takie jak "Soultrain", artystów jak James Brown, The Jacksons, The O'Says, Earth Wind & Fire, czy filmy takie jak "Breakdance". Na zajęciach poznacie elementy poppingu, lockingu, funky.
4. LATIN JAZZ

Zajęcia łączą w sobie elementy modern jazzu, funky, tańców latynoskich, z domieszką hip hopu i wszystkich innych tańców, które można wykorzystać na korzyść ciekawej choreografii w takt muzyki latynoamerykańskiej.
5. BALET DLA NAJMŁODSZYCH

To zajęcia skierowane do najmłodszych- wszystkich małych księżniczek. Mają one na celu uwrażliwienie dziecka na muzykę, naukę płynności poruszania się, gracji i wdzięku oraz rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez zabawy muzyczno- ruchowe metodą ekspresji ruchowej Labana. Podłożem zajęć jest technika tańca klasycznego nauczana metodą zabawową, dzięki czemu kształtowana jest piękna sylwetka i prawidłowa postawa i elegancja ruchu. Podczas zajęć dzieci uczą siętakże rozpoznawać nastroje muzyczne, interpretować je, przy okazji poznając repertuar muzyki klasycznej. Badania naukowe dowodzą, iż słuchanie w młodym wieku muzyki Mozarta pozytywnie wpływa na rozwój inteligencji człowieka. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat.
UWAGA! Dla bezpieczeństwa i komfortu zajęć ilość miejsc mocno ograniczona (max.10 osób).
6. TANIEC NOWOCZESNY (CLIP-FATBURN-DANCE)

To koktajl stylów i nowoczesnych technik tanecznych dostosowany do aktualnych potrzeb chwili i nastroju muzycznego. Nie zabraknie tu dobrej zabawy w rytmach hitowych utworów znanych wykonawców jak: Pussy cat dolls, Justin Timberland, Chris Brown i wielu innych. Zajęcia w dużej części prowadzone są w formie aerobowej stąd zachowana jest ciągła dynamika, jednakże umiarkowana intensywność i natężenie spokojnie zaliczają te zajęcia do grupy fatburning, co oznacza, iż Twoja tkanka tłuszczowa chętnie zacznie się spalać.
7. PILATES

Technika nazwana od nazwiska jej twórcy, doceniona szczególnie przez tancerzy z New York City Balet. Obecnie znana i popularna we wszystkich środowiskach. Głównym przesłaniem ćwiczeń Pilatesa jest wzmocnienie świadomości własnego ciała, dzięki temu wzmocnienie tzw. mięśni środka. Ćwiczenia skupiają się na takich partiach jak brzuch, grzbiet, kręgosłup i okolice bioder. Mięśnie nie stają się naprężone i skrócone jak u kulturystów, ale długie, elastyczne i bardzo silne, a ciało robi się jędrne. Ta forma ćwiczeń jest skuteczną metodą leczenia uporczywych bólów pleców i szyi. Ćwiczy się zarówno w pozycji stojącej, kucznej, jak i leżącej. Często wykorzystywane są też przyrządy np. piłka lub rollers. Doskonałe uzupełnienie treningów oraz rewelacyjny sposób na wzmacnianie, rozciąganie i relaks jednocześnie.
8. STRETCHING (ROZCIĄGANIE)

Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Dzięki regularnemu rozciąganiu ciało staje się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym. Zajęcia dla wszystkich.
9.

HATHA YOGA

Hatha Yoga jest sposobem na harmonijny rozwój człowieka na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym, dlatego właśnie nazywana jest jogą integralną. Nie chodzi tu o wykonanie skomplikowanej asany wyginającej ciało w różne strony, lecz o uruchomienie naturalnego, niezakłóconego przepływu energii w ciele praktykującego i doprowadzenie jej do wszystkich organów wewnętrznych, mięśni i stawów. Prawidłowy, płynny przepływ energii gwarantuje zdrowie i witalność.

Dla osób, które chcą praktykować asany ( ćwiczenia ciała) -  nie ma limitu wiekowego.  Można je praktykować w każdym wieku, nieważne czy się ma  5 czy 95 lat.

Asany są wykonywane powoli i  w połączeniu z głębokim oddychaniem, relaksacją i koncentracją, pomagają kontrolować energię mentalną. Umysł, który z natury jest niespokojny i ciągle stymulowany poprzez bodźce zmysłowe, wycofuje i odłącza się od obiektów zmysłowych, staje się wolny od zakłóceń i powoli jest poddawany kontroli.

Asany wzmacniają ciało i mają pozytywny wpływ na umysł i duszę. Poprawiają elastyczność kręgosłupa i stawów, wzmacniają mięśnie szkieletowe, poprawiają pracę gruczołów i organów wewnętrznych. Ciało jest pełne energii i stonowane, co przywraca mu do idealną formę. Ponadto regularna praktyka asan uwalnia nieznane do tej pory źródła energii i prowadzi do całkowicie nowego dobrego samopoczucia.

Joga, którą praktykujemy oparta jest na szkole Sivananda i Vishnudevananda

Zatem zawsze uczestnicy mają zapewnione kompleksowe zajęcia oparte na 5 punktach jogi – joga jako sposób na życie:  

1. Prawidłowe Ćwiczenia – Asany
2. Prawidłowe Oddychanie – Pranayama
3. Prawidłowa Relaksacja – Savasana
4. Pozytywne Myślenie i Medytacja - Vedanta i Dhyana
5. Prawidłowa Dieta – Wegetariańska

Prawidłowe ćwiczenia (asany)

Asany, pozycje jogi, praktykowane regularnie wpływają korzystnie tak na ciało, jak i umysł – poprawiają krążenie, masują organy wewnętrzne, uelastyczniają kręgosłup, delikatnie rozciągają i jednocześnie wzmacniają mięśnie, uwrażliwiają zmysł równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości, a także rozwijają koncentrację i świadomość własnego ciała.

Prawidłowe oddychanie (pranayama)

Pranayama, praktyki oddechowe, uczą świadomego wykorzystania prany – siły życiowej. Dzięki temu mogą stać się przydatnym sposobem na radzenie sobie ze stresem, kryzysami emocjonalnymi, zmęczeniem i wieloma dolegliwościami dręczącymi współczesnego człowieka. Podobnie jak asany, praktyki oddechowe rozwijają koncentrację, wpływają na poprawę zdolności intelektualnych.

Prawidłowa relaksacja (savasana)

Sawasana, pozycja relaksacyjna, pozwala odsunąć na bok i na chwilę zatrzymać szalony bieg codziennych spraw. Uczy w jaki sposób w pełni zrelaksować ciało, wyciszyć umysł i znaleźć spokój ducha.  Poprzez praktykę autosugestii (używanej przez sportowców i psychologów) odpręża się ciało głębiej i eliminuje skutki napięcia. Gdy układ nerwowy jest silny, wtedy łatwiej jest nam stawić czoła sytuacjom stresowym. Znajdujemy w sobie spokój, który pozwala nam na trafniejsze podjęcie decyzji. Relaksacja tak głęboko regeneruje nasze zasoby energii witalnej, iż często może zastąpić kilka godzin snu.

Prawidłowa dieta (wegetariańska)

Prawidłowa dieta dostarcza właściwe paliwo dla ciała. Składają się na nią świeże i nieprzetworzone produkty (warzywa, owoce, orzechy, ziarna i in.). Jest to dieta prosta i naturalna, a przez to zdrowa, pozwalająca na utrzymanie w dobrej kondycji i ciała, i umysłu..

Pozytywne myślenie i medytacja (Vedanta i Dhjana)

Pozytywne myślenie i medytacja są kluczem do osiągnięcia spokoju umysłu. Stopniowo uczą umiejętności wyciszania emocji i kontrolowania myśli. Pozwalają w zgiełku codzienności zatrzymać się i z uwagą przyjrzeć własnemu wnętrzu, w którym można odleźć ciszę.
„ Zdrowie jest bogactwem, spokój umysłu jest szczęściem, Joga wskazuje drogę.“
Swami VishnudevanandaNauczyciele:

1. MILENA LORKIEWICZ

MILENA LORKIEWICZ Urodzona by tańcem rozbudzać w ludziach poczucie piękna, od zawsze w poszukiwaniu tego co niezmienne w zmieniającej się naturze.
Wieloletni personal trener i szkoleniowiec zajęć warsztatowych w szkołach tańca i teatrach w Polsce. Autorka zajęć techniki wzmacniająco-rozciągające oraz współautorka Programu Harmonizującego dla Ciała i Duszy.
Z pasji i obowiązku wobec swojego powołania właściciel firmy MILA DANCE i współtwórca OM CENTRUM.
W pracy ze swoimi klientami Milena wykorzystuje doświadczenie zawodowe i wiedzę naukową, kierując się wewnętrznym wyczuciem, przez co nieustannie pomaga i inspiruje do odkrywania nieograniczonych możliwości ludzkiego ciała i umysłu.
Pierwszy kontakt z jogą w wieku 13 lat był jedynie na poziomie fizycznym - praktyka asan pomagała lepiej panować nad ciałem w tańcu oraz niewątpliwie rozwinąć gibkość i koncentrację niezbędną każdemu tancerzowi. Joga, którą praktykuje i naucza to joga integralna według nauk Swamiego Sivanandy oparta na autentycznych przekazach nauk tradycyjnej jogi w formie praktycznego zbioru technik, dostosowanych do potrzeb współczesnego człowieka.
Taniec od zawsze jest wyrazem mojej wrażliwości i sztuką uwalniania emocji. To moja droga do samopoznania, większej świadomości i umiejętności wyrażania siebie. Swoisty sposób ucieczki od przyziemności i zawirowań codzienności stał się stylem i sposobem życia w pełni, w harmonii z otaczającym światem. Joga jest dla mnie drogowskazem  do złotego środka w  dwubiegunowej naturze istnienia.

Więcej (CV)

1. ALASSANE WAT

Alassane Wat Znany i lubiany, światowej sławy pedagog, tancerz i choreograf. Występował m.in. w Ballets Noirs De Paris, Loews Monte-Carlo, Moulin Rouge, Balet Paris Montmartre, Black Machine Tournee Mondiale. Choreograf pokazów mody we Włoszech, Japonii i Austrii oraz wyborów Miss Italy. Pracował jako wykładowca jazz, modern-jazz, funky-jazz i latin-jazz w Atenach, Paryżu, Tokio, Rio De Janeiro, Wenecji i Mediolanie. W 1992 roku wprowadził do Polski funky jazz i hip hop. Stylów tych, a także latin jazzu uczy od dwudziestu pięciu lat. Obecnie jest najpopularniejszym nauczycielem tańca funky i hip-hop w kraju. Nazywa się go często ojcem polskiego hip-hopu. Specjalista w terapii tańcem .
Był taki czas w Paryżu pod koniec lat pięćdziesiątych, kiedy wszystkie tamtejsze "czarne komuny" (Afrykanie, Amerykanie, imigranci z Karaibów i Ameryki Łacińskiej) spotykali się w nocnych klubach i wspólnie bawili. Ojciec Alassana miał jeden z pierwszych tego typu klubów - dorastał więc on w takim właśnie różnorodnym kulturowo środowisku. Stąd także wzięła początek całą muzyczna edukacja Alassana, i wpłynęła na późniejsze jego preferencje. Nadały one kolor jego artystycznym wyborom, i uformowały kierunek w którym wytrwale podąża.

2. PAULINA ANDRZEJEWSKA

Paulina Andrzejewska Mgr sztuki (wydz. Pedagogika baletu na AMFC w Warszawie), pedagog tańca współczesnego, tancerz i choreograf spektaklu musicalowego "Upiór w Operze" wystawianego na deskach Teatru muzycznego Roma. Od trzech lat naucza tańca współczesnego w warszawskiej Szkole Baletowej. Jej podopieczni odnoszą sukcesy na deskach różnych teatrów oraz zdobywają nagrody na konkursach baletowych. Swój taneczny warsztat zdobywała podczas staży: Polski Teatr Tańca Ewy Wycichowskiej - Poznań, Burning Feet Inc -Suzanna Grace – Szczecin, Śląski Teatr Tańca - Jacek Łuminski- Bytom, OSB w Gdańsku- Puck Heil ( technika M.Graham). Doświadczenie sceniczne: Teatr Rampa- 80 dni dookoła świata oraz Teatr Muzyczny Roma w Warszawie : Orfeusz w piekle, Piotruś Pan, Grease, Koty, Kwiaty we Włosach (Dance Captain), Taniec Wampirów ( Dance Captain ), a także wiele opraw telewizyjnych. Duże wyczucie, wielka charyzma i ogromny bagaż doświadczeń zawodowych, a przy tym wulkan energii i radości, tak w wielkim skrócie można powiedzieć o Paulinie.
5. BEATA GRZESIŃSKA

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku (1984 rok). Debiutowała rolą Floriny w "piącej Królewnie" Piotra Czajkowskiego. W 1988 roku otrzymała tytuł pierwszej solistki Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Z teatrem tym współpracowała przez 23 lata. Ukończyła WSZNP na wydziale Pedagogika Kulturoznawcza Menedżer i Animator Kultury. W repertuarze baletowym Teatru Wielkiego kreowała wiele pierwszoplanowych ról, m.in. : Klarę w "Dziadku do orzechów", Lisę w "Córce źle strzeżonej", Kopciuszeka w "Kopciuszku", Julię w "Romeo i Julii". Współpracowała ze znakomitymi choreografami światowej sławy, m.in. : Maurice Béjart, John Neumeier, Mats Ek, Piotr Gusiew. Z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie oraz Operą Nową w Bydgoszczy, odbyła liczne tournee zagraniczne. Występowała w Argentynie, Brazylii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Rosji. Od dwóch lat swoje dowiadczenia zawodowe wykorzystuje w pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym ( Przedszkole Integracyjne ) z młodzieżą, a także z dorosłymi tancerzami.

7. KASIA WACH

Kasia Wach Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku oraz laureatka Międzynarodowego Konkursu Baletowego w Szczecinie. Aktualnie studentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie na wydziale Pedagogika Baletu. Kasia ma dopiero 19 lat a już na jej artystycznym koncie jest wiele projektów tanecznych oraz wspołpraca z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie w musicalu "Upiór w operze" wcieliła się w rolę Meg Giry. Ceniona i lubiana w wielu szkołach tańca, chętnie zapraszana jako pedagog podczas letnich warsztatów tańca, między innymi na: Międzynarodowe Spotkania Baletowe w Lublinie, Warsztaty Szkoły Musicalowej Maćka Pawłowskiego i inne.

7. KASIA ŁEMPICKA

KASIA ŁEMPICKA Dyplomowany instruktor PILATES  (Pilates Matwork Fundamental - dyplom Instytutu Michaela Kinga w Londynie). Obecnie studentka wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa.
Jej pasją jest taniec.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. W pracy z klientem indywidualnym wykorzystuje metodę pilates, wiedzę z zakresu rehabilitacji i technik pogłębiających świadomość ciała oraz pracy z oddechem i formy  relaksacji.
Prowadzi ćwiczenia stabilizacji i mobilizacji kręgosłupa, z powodzeniem stosując swoje doświadczenie u osób z dysfunkcjami kręgosłupa.
Kasia gwarantuje zajęcia na każdym poziomie zaawansowania: od stopnia rehabilitacji, poprzez rekreację , po poziom profesjonalny - sportowcy
i tancerze. Zaprasza również na zajęcia stretching & relaks.

7. KALINA JANKOWSKA

KALINA JANKOWSKA KALINA JANKOWSKA jest doświadczoną nauczycielką jogi z ponad sześciu letnim stażem nauczycielskim, praktykującą jogę od piętnastu lat.  Dyplom Instruktora Jogi  uzyskała w 2004 roku w Samadhi Yoga Studio, w Sydney, Australia, gdzie również przez dwa lata prowadziła własny joga klub - Kalina’s Yoga Studio.  Kalina komponuje w swoich praktykach różne style jogi – przede wszystkim Jogę Integralną i Vinyasa. Każda praktyka jogi zawiera ćwiczenia i różne pozycje ciała, ćwiczenia oddechowe, relaksację, medytację i okazjonalne intonowanie mantr.  Kalina posiada doświadczenie w prowadzeniu praktyk w klubach jogi, firmach, siłowniach, domach prywatnych klientów, na tzw. „Wyciszeniach”, oraz na urlopach "Wakacje z Jogą".
Oprócz Australii, Kalina prowadziła praktyki, warsztaty i szkolenia, w Indiach, Nepalu, Hiszpanii i w Polsce. Kalina uczy jogi w języku angielskim, rosyjskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.  Z wykształcenia jest Mgr. Sztuk Wizualnych i Mgr. Socjologii.  Obecnie uczy jogi w Warszawie, dla firmy MILA DANCE.

"Joga musi być przystosowana do potrzeb indywidualnej osoby, a nie indywidualna osoba do potrzeb jogi"
Mistrz T Krishnamacharya

Więcej (CV)

7. JUSTYNA MEUS-OBRZYDOWSKA

JUSTYNA MEUS-OBRZYDOWSKA - Mgr religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Praktykuje jogę według metody Sivanandy od 6 lat
- W 2007 ukończyła Międzynarodowy Kurs Dla Nauczycieli Jogi z tytułem Yoga Siromani
- Od 2007 regularnie  prowadzi zajęcia z jogi na Uniwersytecie Warszawskim

"Praktyka jogi rozwija we mnie miłość, pokorę i samoakceptację. Uczy mnie świadomego życia "tu i teraz"
 


Miejsce:

Gwarantujemy profesjonalne sale w dzielnicach Warszawy: Wola, Śródmieście, Praga Południe, Żoliborz, a także do indywidualnego ustalenia.
W celu bardziej szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

Kontakt:
info@miladance.pl,
tel. 501 122 775

Serdecznie zapraszam!

Milena Lorkiewicz


Regulamin »

REGULAMIN
 1. Uczestnik wybiera grupę i rodzaj zajęć według własnej oceny sprawności, zaawansowania i możliwości zdrowotnych i zainteresowań.
 2. Nauczyciel służy radą i pomocą w wyborze - na życzenie uczestnika.
 3. Uczestnik zobowiązuje się do poinformowania nauczyciela o problemach zdrowotnych, mogących stanowić przeciwwskazanie do wykonywania ćwiczeń, w szczególności o: nadciśnieniu tętniczym i chorobach układu krążenia, ciężkich chorobach oczu, istniejących urazach i kontuzjach, niewyjaśnionych bólach głowy.
 4. W przypadku zgłoszenia w/w dolegliwości uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania wskazówek prowadzącego zajęcia, jak również powinien przedstawić zaświadczenie lekarskie, zezwalające na wykonywanie ćwiczeń.
 5. Firma MILA DANCE nie odpowiada za urazy i kontuzje powstałe w wyniku niedoinformowania o stanie zdrowia ćwiczącego.
 6. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że każda forma aktywności fizycznej niesie ryzyko wystąpienia kontuzji lub doznania urazu, udział w zajęciach w studio MILA DANCE jest wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko(w przypadku osób nieletnich wymagany jest podpis rodzica lub prawnego opiekuna, jako forma akceptacji niniejszego regulaminu)
 7. W zajęciach uczestniczyć może każdy bez względu na płeć i wiek. Oferujemy grupy o różnym profilu i stopniu zaawansowania. Grupa może liczyć maksymalnie 25 osób. Jest to podyktowane względami komfortu praktyki i efektywności uczenia. Dlatego też prosimy o wcześniejsze zapisanie się do wybranej grupy i przestrzeganie terminu zajęć.
 8. Przed dokonaniem wyboru proponujemy lekcje próbne, na które można zgłosić się wcześniej lub też - w miarę wolnych miejsc - bezpośrednio przed zajęciami. Opłata za jednorazowe uczestnictwo w lekcji wynosi według cennika » firmy MILA DANCE.
 9. Pierwszeństwo przy zakupie abonamentów na nowy miesiąc mają stali kursanci.
 10. Abonamenty na nowy miesiąc należy opłacić z 7 dniowym wyprzedzeniem. Tylko i wyłącznie wtedy jest to gwarancją rezerwacji miejsca.
 11. Koszt udziału w zajęciach wg cennika » firmy MILA DANCE.
 12. Zajęcia niewykorzystane w terminie wg karnetu, abonamentu, pakietu przepadają.
 13. Zajęcia odbywają się według grafiku zajęć. Firma zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć.
 14. Wszelkie zmiany w terminach zajęć ustalonych trybem pakietów indywidualnych należy dokonywać nie później jak 3 dni do ustalonego terminu. Wszelkie inne zmiany mogą nie być uwzględniane.
 15. Terminy niewykorzystane z winy klienta przepadają .
 16. Ważne informacje są wywieszane na tablicy ogłoszeń (w przypadku zajęć grupowych) lub wysyłane emailem (w przypadku klientów indywidualnych).
 17. Uczestnicy są zobowiązani do przychodzenia na zajęcia punktualnie. Nie jest dopuszczalne wchodzenie na salę ćwiczeń po rozpoczęciu zajęć. Uczestnicy zajęć są zobowiązani nie zakłócać zajęć w żaden sposób.
 18. Osoby chore, zranieni, lub przyjmujący lekarstwa, które w jakikolwiek sposób wpływają na ich zdolności umysłowe lub fizyczne nie będą dopuszczeni do udziału w zajęciach.
 19. Uczestnicy są zobowiązani do używania ręczników w trakcie ćwiczeń aby zapewnić utrzymanie urządzeń i wyposażenia studio w czystości.
 20. Prowadzący zajęcia instruktor ma prawo poprosić o opuszczenie zajęć, jeśli, w opinii instruktora, uczestnik nie dostosowuje się do jego instrukcji.
 21. Zabrania się uczestniczenia w zajęciach osobom pod wpływem narkotyków, alkoholu lub środków psychotropowych.
 22. Uczestnicy biorą udział w zajęciach firmy MILA DANCE używają wyposażenia, urządzeń i sprzętu znajdującego się na terenie studia wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko oraz ponoszą materialną odpowiedzialność za szkody wyrządzone niewłaściwym używaniem.
 23. Uczestnicy podczas zajęć są obowiązani do posiadania odpowiedniego ubioru i obuwia.
 24. Obuwie należy zmieniać przed wejściem na sale.
 25. Podczas pobytu w studio, a szczególnie w czasie udziału w zajęciach, uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz instrukcji i wskazówek instruktorów i personelu.
 26. Za rzeczy cenne pozostawione bez opieki, firma MILA DANCE nie ponosi odpowiedzialności.
 27. Udział w zajęciach jest równoznaczny z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę MILA DANCE w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.


Cennik »

Zarezerwuj miejsce »