Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Warsztatywyjazdy3

Aktualności 2018:

Dance & Yoga Camp
to już 7 edycja!!!
11 – 19 sierpnia 2018 Mazury

ZAPISY


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…

NewsletterDance

Intensywny 8 dniowy program treningowy dla tancerzy i uczniów szkół baletowych oraz rekreacyjne wczasy dla osób towarzyszących i opiekunów dzieci. To dobre przygotowanie po urlopie i wakacjach do właściwego startu w nowy sezon w super formie z wypoczętym, silnym i elastycznym ciałem oraz zrelaksowanym umysłem. Dla początkujących miłośników sztuki tanecznej ten wyjazd będzie znakomitą okazją, by poczuć prawdziwy taneczny klimat i rozwinąć swój talent w pracy z profesjonalistami.

Do wyboru 4 pakiety treningowe: Taniec klasyczny, Kontakt Improwizacja, Latino Argentino oraz Joga. W zależności od wybranego wariantu od 4 do 9 zajęć dziennie.
Początek roku szkolnego w szkole baletowej, czy sezonu w teatrze nie musi kojarzyć się z „zakwasami”. Sama przepraktykowałam to na sobie, że jeśli umiejętnie wcześnie przygotuje się mięśnie do pracy, szczególnie w warunkach dostarczających im dużo tlenu, powrót do drążka nie musi być czymś bolesnym. Właśnie z tą myślą powstał projekt tego wyjazdu. Wraz z kadrą doświadczonych, pełnych entuzjazmu i miłości do tańca pedagogów opracowaliśmy ośmiodniowy plan specjalnie dobranych zajęć, dzięki którym powrót po wakacjach do szkoły, czy pracy w teatrze będzie czystą przyjemnością. Ekspansja energii, radość, entuzjazm i lekkość każdego dnia w pełni korzystając z uroków letnich chwil.

Dobra wiadomość dla amatorów i miłośników tańca. Dla Was także mamy specjalnie opracowany, trochę mniej intensywny, ale równie bogaty program, by krok po kroku opanować wybraną technikę tańca. Będziemy także odkrywać taniec w naturalnym przepływie oddechu i energii w ruchu w kontakcie z podłogą czy partnerem w oparciu o prawidła fizyczne, takie jak masa, pęd, grawitacja podczas warsztatu kontakt improwizacji, który dla wszystkich bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Dla rodziców i opiekunów dzieci przygotowaliśmy specjalny program i zajęcia, które pozwolą w pełni cieszyć się tymi wakacjami razem ze swoimi pociechami. eżeli taniec jest twoim hobby, ciekawością, pasją, miłością, życiem, a oprócz czystej techniki chciałbyś zwyczajnie czerpać przyjemność i radość z życia bawiąc się tym co robisz, to ten wyjazd jest zdecydowanie dla Ciebie. Wskakuj na pokład i wyruszaj z nami na przygodę Dance & Yoga Camp. Serdecznie zapraszam.

Milena Lorkiewicz

 

Lotos

Nauczyciele

Milena

Lia Gongora Izaguirre (Kuba) - taniec klasyczny (technika kubańska wraz z warsztatem technika piruet); salsa cubana; baile espanol Flamenco, repertuar.

Absolwentka szkoły Ciego De Avila: escuela profecional EVA Nola sahig ( danza), a także Escuela De Danza Lizt Alfonso danza y fusion oraz scuela De folklore Yoruba Afro Cubano. Tancerka Compania De Artes Escenicas, Como cuerpo De baile: Melia Cayo Guillermo. Tańczyła w: Teatro Principal De Ciego De Avila oraz Gran Teatro De La Habana Garcia Lorca. Choć najmocniej czuje się w gorących rytmach salsy i flamenco, ma silny fundament tańca klasycznego w ciele. Tajniki techniki piruette prosto z Kuby.


__

Milena

Milena Onufrowicz – Kaczyńska – barre au sol, warsztat choreograficzny – taniec klasyczny

W 1991 r. ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Gdańsku. Za wybitne osiągnięcia otrzymała stypendium od Burmistrza Miasta oraz Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Uzdolnionych. 
W 1988 r. - laureatka I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Szkół Baletowych w Warszawie. Uczestniczka światowych konkursów baletowych w Moskwie i Paryżu. Finalistka ( IV lokata)  Międzynarodowego Konkursu Baletowego - Warna' 89. 
W 1991/ 92 otrzymała angaż na stanowisko Koryfejki w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. W sezonie 1992/93 otrzymała kontrakt w English National Ballet w Londynie gdzie pracowała pod okiem światowej sławy pedagoga Wojciecha Wiesiołłowskiego. 
W 1995 r. otrzymała awans na stanowisko Solistki Baletu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.  
Od 1997 do 2000 r. współpracowała z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego, gdzie jako gość brała udział w licznych koncertach w kraju i za granicą.  
W 2005 r. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie na wydziale V - Pedagogika Baletu, gdzie zdobyła tytuł magistra sztuki.  
W latach 2008 - 2009 podjęła pracę w ramach zastępstwa jako nauczyciel tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie. 
Po 2-letniej przerwie związanej z urlopem macierzyńskim powróciła do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej uczestnicząc w nowych produkcjach Dyrektora Narodowego Baletu Polskiego - Krzysztofa Pastora. 
W tymże czasie miała możliwość podwyższania swoich kwalifikacji dzięki pracy z takimi pedagogami jak: 
Anna Grabka, Andrzej Ziemski, Piotr Nardelli, Natasza Hoffman, Olivier Vlassy. 

Do znaczących ról w jej repertuarze należą: 
Królowa Kwiatów z baletu "Dziadek do Orzechów" 
Królowa z baletu "Trzej Muszkieterowie" 
Mirta z baletu "Giselle" 
Wróżka Bzu z baletu "Śpiąca Królewna" 
Odetta-Odylia z baletu "Jezioro Łabędzie"  

Milena, to wybitny pedagog tańca klasycznego z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, pogodą ducha i pozytywnym spojrzeniem na świat.

__

Michał

Michał Ratajski – Kontakt Improwizacja

Michał Ratajski – performer, pedagog, tancerz, choreograf, rusza się. Pasjonat video tańca, sztuk walki i kontakt improwizacji. Dyplomowany instruktor tańca współczesnego, stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Uczestnik międzynarodowej wymiany nauczycieli kontakt improwizacji – ECITE i performerów – 100 Dancers.

Założyciel Teatru Tańca KIJO. Organizator FRU Festival – P.F.K.I.(festiwal improwizacji tańca). Współtwórca Akademia Kontakt Improwizacji - AKI. Wykładowca Studium Teatralno-Aktorskiego-STA w Poznaniu. Laureat kilku nagród. Na co dzień związany z Łodzią. Współpracuje m.in. z Teatrem Pinokio i Teatrem CHOREA.

A tak zwyczajnie: lat temu kilka, rzucił pracę w korporacji i przekierował energię dla teatru tańca, by wstając "rano" wiedzieć mógł, że robi to po co żyje.
Świeżo upieczony fascynat każdej chwili. Oddycha. Żyje. Jest.

www.kijogroup.com
www.vimeo.com/kijo 
www.vimeo.com/frufestival 

__

Milena

Anka Płońska - Joga

Jogę praktykuje od kilkunastu lat. Zaczynała od hatha jogi wg Maliny Michalskiej mozolnie ucząc się na podstawie jej książki. Dzięki temu w jodze najważniejszy były dla niej zawsze uważność i kierunek. Później przeszła przez etap jogi wg Iyengara, skłaniając się jednak ku poświęceniu większej uwagi relaksowi i skupieniu na oddechu.
We wrześniu 2017 roku ukończyła pomyślnie Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi w Ustce otrzymując certyfikat wydany przez Międzynarodową Organizację Centrów Sivananda Joga Vedanta z tytułem Yoga Siromani. Dyplom jest uznany przez Yoga Alliance w zakresie 200-godzinnego standardu nauczania przyznawanego zarejestrowanym szkołom jogi.
Przed kursem prowadziła już około 3 lata zajęcia relaksacyjne z elementami jogi, a teraz uczy jogi wg Sivanandy w Studio Jogi Yam w Poznaniu.

__

Nadapriya

Nadapriya, Milena Lorkiewicz – Joga, Warsztaty: „Asany na otwarcie bioder”, „Stopa – fundament w tańcu”, BAS

Tancerka, joginka, fotografka, podróżniczka.

Mgr AWF, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Organizatorka wakacji z jogą, którą praktykuje z ponad 20 letnim doświadczeniem. W 2009 roku ukończyła Podstawowy (TTC), a w 2011 Zaawansowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi (ATTC) Sivananda Yoga Vedanta. Od tego czasu regularnie jako staff pomaga kadrze organizującej polską edycję TTC/ATTC. Od lutego do maja 2015 była staff’em w berlińskim Sivanana Yoga Zentrum.

Urodzona, by tańcem rozbudzać w ludziach poczucie piękna, od zawsze w poszukiwaniu tego co niezmienne w zmieniającej się naturze. Z aparatem w ręce zagląda w ludzkie dusze pomagając wydobyć nieraz dalece skrywane wartości…

Spełniona Matka oraz zrealizowana solistka baletu i koryfejka Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.  Założycielka i dyrektor Mila Dance. Organizatorka Dance&Yoga Camp praktycznie od 2011 roku. Współorganizatorka Joga Detox oraz Ski&Snow Yoga. Śmiało realizuje marzenia z odwagą stawiając kroki tam gdzie nurt życia niesie. Ze szczęściem w plecaku podróżuje dzieląc się wrażeniami i jogowym spojrzeniem na świat.

Miłośniczka podróży w nieznane, gór, oceanów, mórz, jezior, łąk i lasów, autostrad, gorących rytmów, mantr, ciszy…

www.szczesciewplecaku.pl

Zapraszam do wspólnej wyprawy :)

Lotos

W porgramie
 • Poranny rozruch – zajęcia w plenerze /spacer medytacja
 • Barre au sol (BAS)
 • Taniec klasyczny + technika piruette
 • Repertuar
 • Balet dla najmłodszych
 • Kontakt Improwizacja
 • Salsa cubana
 • baile espanol Flamenco
 • Tango argentyńskie – technika ozdobników dla Pań
 • Joga
 • Warsztat „ Asany na otwarcie bioder” oraz „ Stopa – fundament w tańcu”
 • Warsztat gotowania "Ajurweda od kuchni"
 • Techniki relaksacyjne i Medytacja
 • Masaż Lomi Lomi

oraz wykłady i prezentacje multimedialne na temat Tańca, Jogi, zdrowego trybu życia, właściwej tancerzom diety, pozytywnego myślenia.

__

 

BARRE AU SOL

Technika barre au sol jak sama nazwa wskazuje to „drążek” - część lekcji tańca klasycznego, ćwiczona na podłodze. Dzięki przeciwdziałaniu sile grawitacji, kręgosłup nie jest obciążany, a wzmacniany i rozciągany. Wypracowywane są niezbędne w tańcu klasycznym grupy mięśniowe potrzebne do rotacji zewnętrznej uda ( potocznie zwanej w balecie wykręceniem). Lekcja barre au sol skonstruowana jest tak, by ciało tancerza nabierało pożądanych linii – szczególnie stopy (dzięki ćwiczeniom w odciążeniu, w wolnym tempie, bardzo ładnie wypracowuje się podbicie oraz siła stawu skokowego), brzuch, uda, pośladki i biodra. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawy rozwartości oraz zwiększonej siły mięśniowej nóg i tułowia, co owocuje polepszonym adagio.

Nasza inspiracjaNasza inspiracja i motywacja na nowy sezon, w realizacji celu pomogą codzienne ćwiczenia wg autorskiego programu warsztatowego „ Stopa – fundament w tańcu”.__TANIEC KLASYCZNY

klasyczny To specyficzna forma tańca, zwana też baletem. Różnica polega na tym, że termin balet odnosi się do spektaklu odbywającego się na scenie, natomiast termin taniec klasyczny odnosi się do techniki, jakiej używają tancerze. Zasady tańca klasycznego skodyfikował w oparciu o estetyczne kanony klasycznej sztuki starożytnej Carlo Blasis w Traite elementaire, theorique et pratique de l'art de la dance (1820), tworząc system dokładnie opracowanych ruchów ciała, oznaczonych terminologią francuską. Doprowadzono je do perfekcji w okresie romantyzmu, kiedy tancerki zaczęły używać usztywnionych baletek zwanych pointami, dzięki którym mogły wspinać się na czubki palców. Forma teatralna baletu klasycznego, ukształtowana w XIX w. polega na uszeregowaniu stałych schematów, wykonywanych techniką klasyczną.

Taniec klasyczny

Zajęcia uwzględniają różne poziomy zaawansowania, dlatego prowadzone są z podziałem na podgrupy: profesjonalna dla młodzieży baletowej i rekreacyjna: dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz taniec klasyczny dla dorosłych. Zapewni to szlif na najwyższym poziomie. Ostatecznie, by złożyć w spójną całość we wspólnym końcowym układzie choreograficznym.

Taniec klasyczny

Taniec klasyczny

__

KONTAKT IMPROWIZACJA

„Kontakt improwizacja. Świadomość ciała w ruchu.”

W kontakt improwizacji najważniejsza jest praca z partnerem, punkt kontaktu, oraz nieustanny dialog. Na początek, by pobudzić naszą świadomość ciała, przyjrzymy się zależności oddechu i ruchu. Zapoznamy się z naszym pierwszym partnerem jakim jest podłoga. Ciężar ciała, jego konstrukcja, oraz zawiadywanie energią, podpowie nam użyteczne sposoby poruszania się w przestrzeni. Natomiast punkt kontaktu stanie się miejscem spotkania dwóch ciał, w którym może zrodzić się swobodny taniec. Postaramy się pobudzić myślenie i ciekawość w ciele, by odkryć własną ścieżkę poszukiwań dla ruchu, jako formy komunikacji z partnerem.

__

FLAMENCO posiada swe korzenie w dawnych religijnych tańcach orientalnych. W dzisiejszej jego postaci dopatrzyć się można wielu elementów tańca hinduskiego, takich jak ruchy ramion, dłoni i palców, a także używanie nóg jako instrumentu perkusyjnego. Prawdopodobnie taniec ten pochodzi bezpośrednio od hinduskiego tańca katak. Opowiada się tańcem historię i gestom nie przypisuje się konkretnych znaczeń. We flamenco ruchy ciała i gesty wyrażają pewne stany emocjonalne tancerza lub podkreślają znaczenie słów i charakteru melodii, która im towarzyszy. Dramaturgia podkreślana temperamentym wystukiwaniem stóp oraz historia walki torreadorów czy nieszczęśliwych miłości ukazana mową ciała, to kilka z dość istotnych aspektów tego tańca.

SALSA po hiszpańsku znaczy tyleż co sos lub smak, sugerując pikantne i aromatyczne doznania, co w odniesieniu zarówno do tańca jak i muzyki można łączyć z faktem, że salsa w warstwie muzycznej łączy elementy różnych gatunków muzycznych, a w tanecznej kroki wielu innych tańców, przy czym doznania w obu tych przypadkach są pikantne i gorące. Salsa w muzyce narodziła się w latach 1940–1970 z fuzji rytmów afrokubańskich i karaibskich pod dużym wpływem jazzu. Rozwijała się zarówno na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak i innych krajach latynoskich regionu Karaibów.

__

TANGO ARGENTYŃSKIE – technika ozdobników dla Pań Technika tanga solo w której skupimy się na: -wyeksponowaniu pięknej pracy stóp w chodzeniu -utrzymaniu prawidłowej równowagi i postawy w przenoszeniu ciężaru ciała -poznamy ozdobniki i kobiece ornamenty dzięki którym nasz taniec zachwyci.__

JOGA

Czyli droga do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu, poprawy zdrowia i samopoczucia.

Podczas tego wyjazdu będziemy praktykować klasyczną hatha jogę, która swoją nazwę wzięła od nazwiska jednego z największych joginów XX wieku, wybitnego humanisty, lekarza i filozofa: Swamiego Sivanandy. Metoda ta odwołuje się do prastarych technik uprawiania jogi: bez przyrządów (używamy tylko mat przeciwpoślizgowych), z zachowaniem kolejności wykonywania asan, z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych (pranayama) i relaksacyjnych (savasana). Joga wskazuje drogę do poprawy jakości życia oraz do psychofizycznej odnowy. Pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacjach z wyzwaniami współczesnego życia. Podczas lekcji nie chodzi o wykonanie skomplikowanej asany (pozycji jogi) wyginającej ciało w różne strony, lecz o uruchomienie naturalnego, niezakłóconego przepływu energii w ciele i doprowadzenie jej do wszystkich organów wewnętrznych, mięśni i stawów. Prawidłowy, płynny przepływ energii gwarantuje zdrowie i witalność. Doskonałe antidotum na destrukcyjne działanie stresu. Naucz się słuchać samego siebie, z szacunkiem odkrywając wielkie możliwości swojego ciała i ciszę umysłu.

__

 

Warsztat „ Asany na otwarcie bioder”

Dobrodziejstwa jogi doceniło już wielu znanych aktorów i tancerzy. My dodatkowo doceniać będziemy zastaw pozycji Jogi, które szczególnie przydatne są osobom pracującym nad otwarciem bioder i poprawą elastyczności nóg.

Yoga

Yoga

Czasem trzeba stanąć na głowie, by zobaczyć świat z innej perspektywy, innym razem poczuć wibrację mantr, a czasem wystarczyć zanurzyć się w ciszy…

Yoga

Jednym z pięciu filarów jogi są ćwiczenia oddechowe – pranayama. W miarę możliwości staramy się czerpać świeżość z otaczającej nas natury. W końcu mamy ku temu przestrzeń. Z dala od miast i wsi, zatopieni w ciszy drzew i mazurskich jezior. Cóż więcej sobie życzyć ;)

Yoga

Dla tych, którzy chcieliby skosztować czym doprawdy jest Joga integralna lub zwyczajnie chcieliby poznać sekret zdrowego życia od kuchni mamy w ofercie Warsztaty „Ajurweda od kuchni – teoria i praktyczny kurs gotowania” z Arturem Szumskim byłym managerem Baru Vega, współzałożycielem fundacji Karma Free propagującej wegetarianizm, pasjonatem kuchni indyjskiej i łatwego gotowania. www.kuchniajogi.pl
 

Ajurweda od kuchni – teoria i praktyczny kurs gotowania
Zdrowo, smacznie i szybko! Przyrządzamy smakowite potrawy i tłumaczymy, w jaki sposób odpowiedni dobór ziół, przypraw i smaków steruje naszym samopoczuciem (czas: 3 spotkania po 1,5h). Koszt: 80 zł.

Ajurweda, czyli staroindyjska wiedza o życiu, jest naturalnym sposobem leczenia, szczycącym się tradycją liczącą ponad 3000 lat. Dąży do równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, tak aby człowiek mógł rozwijać swój pełny potencjał. Istotnym elementem jest skomponowana dieta: smaczna, lekkostrawna i estetyczna. Rozwinięte ziołolecznictwo cieszy się licznymi sukcesami potwierdzanymi przez współczesną farmakologię zachodnią.

Yoga

Lotos

Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z masaży Lomi Lomi które będzie wykonywał Tomek – Włóczykij cudotwórca.
Przez wiele lat pracowała jako specjalista do spraw personalnych. Praca nad sobą i potrzeba ciągłego rozwoju, poszukiwanie pasji w życiu doprowadziły ją do spotkania z tym niezwykłym masażem. Stres z całego życia kumulujemy w mięśniach..., rozluźnienie, oddech, czucie, zatrzymanie się, pobycie z samym sobą i z pełną świadomością swego ciała. Wszystko co ten masaż niesie ze sobą to akceptacja i miłość..., chęć zmiany tego co w życiu nam nie służyło na to co przynosi radość i spełnienie.

Masaż Lomi Lomi Nui zwany świątynnym to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni - starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Oddziałuje bardzo głęboko na samopoczucie fizyczne, jak i stan psychiczny człowieka. Rozpuszcza napięcia w ciele, przywraca równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi i zdrowia. Działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.
Koszt: 200 zł, 100-120 min

Lotos

4 pakiety do wyboruPAKIET TANIEC KLASYCZNY

Grupa profesjonalna
(młodzież baletowa)

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Taniec klasyczny + technika piruette
 • Repertuar
 • Joga
 • Warsztat „Asany na otwarcie bioder” oraz „Stopa – fundament w tańcu”
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Flamenco dla chętnych*
 • +Salsa cubana dla chętnych*
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych*
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 7-9 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1380 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1580 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł; Salsa cubana/Flamenco ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– free

Taniec klasyczny
dla dorosłych

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Taniec klasyczny -repertuar
 • Joga
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Flamenco dla chętnych*
 • +Salsa cubana dla chętnych*
 • +Tango – technika ozdobników dla Pań dla chętnych*
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych *
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 6-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1300 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1500 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł; Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł

Balet dla najmłodszych (6-9 lat)

 • Poranny rozruch
 • Rozciąganie na wesoło
 • Balet dla najmłodszych
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych *
 • +Salsa mini dla chętnych*
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 4-6 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł; Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– free


 

PAKIET KONTAKT IMPROWIZACJA

 • Poranny rozruch
 • 2 x dziennie Joga
 • Kontakt Improwizacja (12 – 17.08.2018 2h dziennie)
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks

Łącznie 7-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1180 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1380 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Salsa cubana/Flamenco ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu: 80 zł


PAKIET LATINO ARGENTINO

 • Poranny rozruch
 • 2 x dziennie Joga
 • Salsa cubana
 • Flamenco
 • Tango argentyńskie – technika ozdobników dla Pań
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks

Łącznie 7-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1380 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1580 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Kontakt improwizacja (6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu: 80 zł


 

PAKIET JOGA

 • 2x dziennie 1,5h zajęć Jogi
 • Wykład
 • Medytacja i relaks
 • + "Ajurweda od kuchni" dla chętnych**

Łącznie 16 zajęć.
Koszt: 980 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 11.04.2018
1180 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 11.04.2018
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł; Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł


 


Szczegółowy plan dnia zostanie podany na miejscu.

„Uncja praktyki jest warta tyle co tony teorii”
Sw.Sivananda

Lotos

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

Doskonałe warunki do tańca i praktyki jogi, niepowtarzalny klimat, rodzinna atmosfera i kontakt z naturą są mottem przewodnim naszego wyjazdu.

Baza treningowa

Wycieczki rowerowe, gry w podchody, biesiady przy ognisku oraz radość z bycia ze sobą ot tak w tu i teraz wpisały się już na dobre do naszego programu.

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

 

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

To miejsce, gdzie granice wieku przestają istnieć. To czas gdy znika pośpiech i nuda :)

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

 

Lotos

Zakwaterowanie

Baza treningowa

Jest takie miejsce na ziemi, w nie tak odległej krainie, gdzie niebo uchyla rąbka swej tajemnicy, by zatrzymać w zachwycie nad darem życia… Jest takie miejsce na ziemi, gdzie każdy spragniony ciszy odnajdzie swoją przystań spokoju, w kropelce wody poznając głębię oceanu… Jest takie miejsce na ziemi, gdzie łatwiej niż gdziekolwiek indziej spojrzeć z nadzieją we właściwym kierunku…

Jest takie miejsce na ziemi…

ZawZakw

ZakwaZakwa

Zakwaterowanie

Tu mieszkamy. Nasze domki: dwa pokoje 2 - osobowe.

DomkiDomki

Standard domków można obejrzeć w wirtualnej prezentacji:
http://mazuryclub.home.pl/mazuryclub/opis_obiektu.php?obiekt_id=3

Ośrodek wypoczynkowy położony jest strefie ciszy, bezpośrednio nad jeziorem Piłakno, w dużym kompleksie leśnym stanowiącym część Puszczy Piskiej. Jezioro Piłakno jest jednym z najczystszych i najgłębszych jezior na Pojezierzu Mazurskim, ósmym pod względem głębokości w Polsce 56,5 m. Ma powierzchnię 262 ha, długość 4,2 km, szerokość do 1,1 km. znajduje się w nad brzegiem jeziora Piłakno. Las bogaty jest w grzyby, jagody, poziomki zaś jezioro w ryby, co stwarza znakomite warunki wypoczynku i rekreacji. Tu każdy będzie mógł spędzić wolny czas według swoich zainteresowań. Kąpiel w jeziorze, pływanie łódką, kajakiem lub rowerem wodnym, nurkowanie, jazda konna, (stadnina w sąsiednim ośrodku), łowienie ryb, grzybobranie, spacery to propozycje, z których każdy będzie mógł skorzystać podczas czasu wolnego.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas programu będziemy podążać klasycznym jogowym stylem życia, dzięki któremu zmaksymalizujemy efekty praktyki Jogi. Na czas wyjazdu prosimy uczestników o rezygnację ze spożywania pokarmów mięsnych i używek (narkotyki, papierosy, kawa, czarna herbata). Codziennie serwowane będą trzy pełnowartościowe posiłki wegetariańskie. Właściwe odżywianie jest witalną częścią twojego pobytu.

Lotos

Inwestycja

 

Pakiet taniec klasyczny:
A) Grupa profesjonalna
1380 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1580 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018

B) Dorośli
1300 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1500 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018

C) Balet dla najmłodszych
1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1200 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018

+ Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł;
+ Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
+ Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu: 80 złPakiet Kontakt Improwizacja:
1180 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1380 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018
+ Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
+ Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł


 
Pakiet Latino Argentino:
1380 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1580 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018
+ Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł.
+ Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
+ Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 złPakiet Joga:

980 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 11.04.2018
1180 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 11.04.2018
+ Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł.
+ Salsa cubana/Flamenco/Tango ( 6 dni po 1h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 150 zł
+ Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł

Ilość ofert promocyjnych ograniczona. Decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

 

W cenie wyjazdu:

nocleg, wyżywienie wegetariańskie, udział w zajęciach wg wskazanego programu.

Można wykupić tylko udział w warsztatach:
Joga (16 zajęć 11-19.08.18) - koszt warsztatu: 480 zł
Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć 12-17.08.18) – koszt warsztatu: 250 zł Salsa/ Flamenco/ Tango ( 6 dni po 1h zajęć 12-19.08.18) – koszt warsztatu: 200 zł
Warsztat „Ajurweda od kuchni” – koszt warsztatu: 80 zł

Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest dokonanie opłaty na konto wskazane poniżej. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

 

Uwaga!

Organizatorzy nie zapewniają opieki osobom nieletnim.
Dla zajęć ruchowych (Taniec klasyczny, Barre au sol, Joga, Kontakt Improwizacja, Tango, Salsa, Flamenco) należy wydrukować czysty druk >>Zaświadczenia Lekarskiego<<
z którym należy udać się do lekarza sportowego lub lekarza internisty w celu uzyskania odpowiedniego zaświadczenia o stanie zdrowia i dopuszczeniu do treningów.

Do kosztów należy doliczyć: opłata klimatyczna (osoba dorosła: 16 zł, dzieci zwolnione z opłaty) oraz koszt ubezpieczenia NW.

Mieszkamy w domkach kempingowych w lesie - prosimy nie zabierać ze sobą rzeczy cennych i wartościowych. Za rzeczy pozostawione bez opieki Mila Dance oraz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić i wysłać
>>formularz zgłoszenia<<
oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 700 pln na konto:

MILA DANCE Milena Lorkiewicz-Halik,
nr rachunku: 04 1140 2004 0000 3802 4592 2350,
w tytule wpisując: karnet na warsztaty Dance& Yoga Camp w terminie: 11–19.08.2018.
W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 11.05.2018 zwracamy 50% zaliczki. W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 25.07.2018 zwracamy 20%. W przypadku rezygnacji po 25.07.2018 zaliczka przepada. Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapisy i zapytanie

Milena Lorkiewicz
info@miladance.pl
tel. +48 501 122 775
>>formularz zgłoszenia<<


info

Trempki

Słońce, plaża, jezioro, lasy, taniec, joga, relaks i super przygoda!!!
My już nie możemy się doczekać :)

Do zobaczenia!

 

Lotos