Miladance Top Strona główna
Miladance Photo Warsztatywyjazdy3

Aktualności 2017:

Fit&Dance 2017
promocja do 31.03.2017

czytaj więcej…


JOGA DETOX
wyjazdy oczyszczające
na diecie witariańskiej.

1 - 4.07.2016
28.10 - 1.11.2016
28.04 – 7.05.2017


Zadbaj o swoją kondycję od środka, odpoczywaj skuteczniej! Zrelaksuj ciało i uczyń swój umysł pogodnym, a myśli bardziej klarowne, by z łatwością spełniać swoje marzenia i cele życiowe!!!

czytaj więcej…


 

Oferty 2016

Dance & Yoga Camp
to już 6 edycja!!!
6 – 14 sierpnia 2016 Mazury

Szczegóły


Kontakt Improwizacja i Joga
31.07 - 5.08.2016

Uwaga zbieramy "wataszkę"! ;) na wakacyjne warsztaty Kontakt Improwizacji i Jogi w malowniczym miejscu położonym w górach...

czytaj więcej…


NewsletterDance

Intensywny 8 dniowy program treningowy dla tancerzy i uczniów szkół baletowych oraz rekreacyjne wczasy dla osób towarzyszących i opiekunów dzieci. To dobre przygotowanie po urlopie i wakacjach do właściwego startu w nowy sezon w super formie z wypoczętym, silnym i elastycznym ciałem oraz zrelaksowanym umysłem. Dla początkujących miłośników sztuki tanecznej ten wyjazd będzie znakomitą okazją, by poczuć prawdziwy taneczny klimat i rozwinąć swój talent w pracy z profesjonalistami.

Do wyboru 4 pakiety treningowe: Taniec klasyczny, Kontakt Improwizacja, Tango argentyńskie oraz Joga. W zależności od wybranego wariantu od 4 do 8 zajęć dziennie.

Początek roku szkolnego w szkole baletowej, czy sezonu w teatrze nie musi kojarzyć się z „zakwasami”. Sama przepraktykowałam to na sobie, że jeśli umiejętnie wcześnie przygotuje się mięśnie do pracy, szczególnie w warunkach dostarczających im dużo tlenu, powrót do drążka nie musi być czymś bolesnym. Właśnie z tą myślą powstał projekt tego wyjazdu. Wraz z kadrą doświadczonych, pełnych entuzjazmu i miłości do tańca pedagogów opracowaliśmy ośmiodniowy plan specjalnie dobranych zajęć, dzięki którym powrót po wakacjach do szkoły, czy pracy w teatrze będzie czystą przyjemnością. Ekspansja energii, radość, entuzjazm i lekkość każdego dnia w pełni korzystając z uroków letnich chwil.

Dobra wiadomość dla amatorów i miłośników tańca. Dla Was także mamy specjalnie opracowany, trochę mniej intensywny, ale równie bogaty program, by krok po kroku opanować wybraną technikę tańca. Będziemy także odkrywać taniec w naturalnym przepływie oddechu i energii w ruchu w kontakcie z podłogą czy partnerem w oparciu o prawidła fizyczne, takie jak masa, pęd, grawitacja podczas warsztatu kontakt improwizacji, który dla wszystkich bez względu na wiek i umiejętności taneczne.

Dla rodziców i opiekunów dzieci przygotowaliśmy specjalny program i zajęcia, które pozwolą w pełni cieszyć się tymi wakacjami razem ze swoimi pociechami. eżeli taniec jest twoim hobby, ciekawością, pasją, miłością, życiem, a oprócz czystej techniki chciałbyś zwyczajnie czerpać przyjemność i radość z życia bawiąc się tym co robisz, to ten wyjazd jest zdecydowanie dla Ciebie. Wskakuj na pokład i wyruszaj z nami na przygodę Dance & Yoga Camp.

Serdecznie zapraszam.

Milena Lorkiewicz

 

Lotos

Nauczycuele

Milena

Milena Onufrowicz – Kaczyńska – barre au sol, warsztat choreograficzny – taniec klasyczny

W 1991 r. ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Gdańsku. Za wybitne osiągnięcia otrzymała stypendium od Burmistrza Miasta oraz Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Uzdolnionych. 
W 1988 r. - laureatka I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Szkół Baletowych w Warszawie. Uczestniczka światowych konkursów baletowych w Moskwie i Paryżu. Finalistka ( IV lokata)  Międzynarodowego Konkursu Baletowego - Warna' 89. 
W 1991/ 92 otrzymała angaż na stanowisko Koryfejki w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. W sezonie 1992/93 otrzymała kontrakt w English National Ballet w Londynie gdzie pracowała pod okiem światowej sławy pedagoga Wojciecha Wiesiołłowskiego. 
W 1995 r. otrzymała awans na stanowisko Solistki Baletu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.  
Od 1997 do 2000 r. współpracowała z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego, gdzie jako gość brała udział w licznych koncertach w kraju i za granicą.  
W 2005 r. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie na wydziale V - Pedagogika Baletu, gdzie zdobyła tytuł magistra sztuki.  
W latach 2008 - 2009 podjęła pracę w ramach zastępstwa jako nauczyciel tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie. 
Po 2-letniej przerwie związanej z urlopem macierzyńskim powróciła do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej uczestnicząc w nowych produkcjach Dyrektora Narodowego Baletu Polskiego - Krzysztofa Pastora. 
W tymże czasie miała możliwość podwyższania swoich kwalifikacji dzięki pracy z takimi pedagogami jak: 
Anna Grabka, Andrzej Ziemski, Piotr Nardelli, Natasza Hoffman, Olivier Vlassy. 

Do znaczących ról w jej repertuarze należą: 
Królowa Kwiatów z baletu "Dziadek do Orzechów" 
Królowa z baletu "Trzej Muszkieterowie" 
Mirta z baletu "Giselle" 
Wróżka Bzu z baletu "Śpiąca Królewna" 
Odetta-Odylia z baletu "Jezioro Łabędzie"  

Milena, to wybitny pedagog tańca klasycznego z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, pogodą ducha i pozytywnym spojrzeniem na świat.

__

Milena

Zuzanna Kidziak – balet dla najmłodszych

Absolwentka OSB w Warszawie, uczennica Vaganova Ballet Academy. Laureatka Ogólnopolskich Konkursów Baletowych i finalistka Miedzynarodowego Konkursu baletowego w Tallinie i Bostonie. Wielokrotna stypendystka Ministra Kultury za osiągnięcia artystyczne i Funduszu na Rzecz Dzieci Uzdolnionych. Obecnie solistka Teatru Muzycznego w Lublinie.

__

Michał

Michał Ratajski – Kontakt Improwizacja

Michał Ratajski – performer, tancerz, choreograf. Pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i Kontakt Improwizacji, dyplomowany instruktor tańca współczesnego, stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Uczestnik międzynarodowej wymiany nauczycieli KI - ECITE. Założyciel Grupy i fundator Fundacji  KIJO. Organizator  FRU Festival - P.F.K.I.  w Łodzi. Na co dzień związany z Łodzią, czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach i festiwalach międzynarodowych, uczy się ucząc (Polska, Rumunia, Litwa, Izrael, Ukraina, Chorwacja, Dania, Mołdawia).

__

Nadapriya

Nadapriya, Milena Lorkiewicz – Joga, Warsztaty: „Asany na otwarcie bioder”, „Stopa – fundament w tańcu”

Nadapriya, czyli ta, która ukochała Boski dźwięk. Urodzona, by tańcem rozbudzać w ludziach poczucie piękna, od zawsze w poszukiwaniu tego co niezmienne w zmieniającej się naturze. Pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów z tańcem i jogą: Inspiracja 2007, Harmonia i Energia 2011, Rekreacyjno – treningowy wypoczynek 2011 i od 2012 Dance & Yoga Camp. Założycielka Mila Dance i OM Centrum. Mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, manager sportu i absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Była solistka baletu, nauczycielka Jogi i Pilates w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Prowadzi lekcje asan i wykłady na temat filozofii Jogi dla uczestników turnusów wakacyjnych podczas Międzynarodowych Kursów (TTC) w Ustce. Ścieżką Jogi według tradycji Swamiego Sivanandy podąża już od szkolnych lat. Początkowo dla „naoliwienia stawów” oraz by z większą lekkością prowadzić ciało i energię w tańcu. W 2009 roku ukończyła podstawowy a w 2011 zaawansowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi (TTC i ATTC). Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych spotkaniach dla nauczycieli Jogi w Polsce, Niemczech i Litwie, wnosząc świeżą inspirację, głębsze poznanie i doświadczenie w praktykę własną i warsztat nauczania. Otwarte spojrzenie na świat i osobiste doświadczenie daje autentyczną inspirację w odkrywaniu nieskończonych możliwości ludzkiego ciała i umysłu.

Taniec od zawsze jest wyrazem mojej wrażliwości i sztuką uwalniania emocji. To moja droga do samopoznania, większej świadomości i umiejętności wyrażania siebie. Swoisty sposób ucieczki od przyziemności i zawirowań codzienności stał się stylem i sposobem życia w pełni, w harmonii z otaczającym światem. Joga jest dla mnie drogowskazem do złotego środka w dwubiegunowej naturze istnienia.

Lotos

W porgramie
 • Poranny rozruch – zajęcia w plenerze /spacer medytacja
 • Barre au sol
 • Taniec klasyczny - repertuar
 • Kontakt Improwizacja
 • Tango argentyńskie
 • Joga
 • Warsztat „ Asany na otwarcie bioder” oraz „ Stopa – fundament w tańcu”
 • Warsztat gotowania "Ajurweda od kuchni"
 • Techniki relaksacyjne i Medytacja
 • Masaż Lomi Lomi

oraz wykłady i prezentacje multimedialne na temat Tańca, Jogi, zdrowego trybu życia, właściwej tancerzom diety, pozytywnego myślenia.

__

 

BARRE AU SOL

Technika barre au sol jak sama nazwa wskazuje to „drążek” - część lekcji tańca klasycznego, ćwiczona na podłodze. Dzięki przeciwdziałaniu sile grawitacji, kręgosłup nie jest obciążany, a wzmacniany i rozciągany. Wypracowywane są niezbędne w tańcu klasycznym grupy mięśniowe potrzebne do rotacji zewnętrznej uda ( potocznie zwanej w balecie wykręceniem). Lekcja barre au sol skonstruowana jest tak, by ciało tancerza nabierało pożądanych linii – szczególnie stopy (dzięki ćwiczeniom w odciążeniu, w wolnym tempie, bardzo ładnie wypracowuje się podbicie oraz siła stawu skokowego), brzuch, uda, pośladki i biodra. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawy rozwartości oraz zwiększonej siły mięśniowej nóg i tułowia, co owocuje polepszonym adagio.

Nasza inspiracjaNasza inspiracja i motywacja na nowy sezon, w realizacji celu pomogą codzienne ćwiczenia wg autorskiego programu warsztatowego „ Stopa – fundament w tańcu”.

__

TANIEC KLASYCZNY

klasyczny To specyficzna forma tańca, zwana też baletem. Różnica polega na tym, że termin balet odnosi się do spektaklu odbywającego się na scenie, natomiast termin taniec klasyczny odnosi się do techniki, jakiej używają tancerze. Zasady tańca klasycznego skodyfikował w oparciu o estetyczne kanony klasycznej sztuki starożytnej Carlo Blasis w Traite elementaire, theorique et pratique de l'art de la dance (1820), tworząc system dokładnie opracowanych ruchów ciała, oznaczonych terminologią francuską. Doprowadzono je do perfekcji w okresie romantyzmu, kiedy tancerki zaczęły używać usztywnionych baletek zwanych pointami, dzięki którym mogły wspinać się na czubki palców. Forma teatralna baletu klasycznego, ukształtowana w XIX w. polega na uszeregowaniu stałych schematów, wykonywanych techniką klasyczną.

Taniec klasyczny

Zajęcia uwzględniają różne poziomy zaawansowania, dlatego prowadzone są z podziałem na podgrupy: profesjonalna dla młodzieży baletowej w wieku 10-14lat i rekreacyjna: dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz taniec klasyczny dla dorosłych. Zapewni to szlif na najwyższym poziomie. Ostatecznie, by złożyć w spójną całość we wspólnym końcowym układzie choreograficznym.

Taniec klasyczny

Taniec klasyczny

__

KONTAKT IMPROWIZACJA

"Ruch a Taniec"
Zajęcia bazujące na wiedzy z tańca współczesnego, improwizacji, sztuk walk. Nacisk kładziemy na poszerzanie świadomości ciała, technikę tańca, trening fizyczny a przede wszystkim na myślenie. Ważniejsze niż kroki i ruchy są tutaj ciekawość i zrozumienie mechanizmów które zabrać nas mogą do tańca.

„Kontakt Improwizacja”
Kontakt Improwizacji jest techniką tańca współczesnego, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To co jest ważne w Kontakt Improwizacji to zaufanie, akceptacja, otwartość, kreatywność, poszukiwanie, odkrywanie, przekraczanie granic…. i wiele, wiele więcej. Nie chodzi o to, aby o tym pisać, tylko spróbować tego doświadczyć, ponieważ dla każdego z nas, może być czymś innym. Podczas zajęć będziemy korzystać m.in. z zagadnień świadomości ciała, improwizacji, technik partnerowań, oraz innych pozwalających na swobodne odnalezienie swej Kontakt Improwizacji.

ZAJĘCIA ADRESOWANE SĄ DLA KAŻDEGO KTO ZECHCE SPRÓBOWAĆ

Więcej info o Grupie KIJO: www.kijogroup.com

__

TANGO ARGENTYŃSKIE - grupa początkująca

Warsztat skierowany jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tangiem argentyńskim. Na zajęciach zajmiemy się prawidłowym ustawieniem ciała w tangu, przenoszeniem ciężaru ciała oraz dysocjacją w ciele. Technika dla kobiet i mężczyzn (ozdobniki). Zajęcia w parach oraz możliwość zajęć indywidualnych.__

JOGA

Yoga

Czyli droga do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu, poprawy zdrowia i samopoczucia.

Podczas tego wyjazdu będziemy praktykować klasyczną hatha jogę, która swoją nazwę wzięła od nazwiska jednego z największych joginów XX wieku, wybitnego humanisty, lekarza i filozofa: Swamiego Sivanandy. Metoda ta odwołuje się do prastarych technik uprawiania jogi: bez przyrządów (używamy tylko mat przeciwpoślizgowych), z zachowaniem kolejności wykonywania asan, z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych (pranayama) i relaksacyjnych (savasana).
Joga wskazuje drogę do poprawy jakości życia oraz do psychofizycznej odnowy. Pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacjach z wyzwaniami współczesnego życia. Podczas lekcji nie chodzi o wykonanie skomplikowanej asany (pozycji jogi) wyginającej ciało w różne strony, lecz o uruchomienie naturalnego, niezakłóconego przepływu energii w ciele i doprowadzenie jej do wszystkich organów wewnętrznych, mięśni i stawów. Prawidłowy, płynny przepływ energii gwarantuje zdrowie i witalność. Doskonałe antidotum na destrukcyjne działanie stresu. Naucz się słuchać samego siebie, z szacunkiem odkrywając wielkie możliwości swojego ciała i ciszę umysłu.

Yoga

Warsztat „ Asany na otwarcie bioder”

Dobrodziejstwa jogi doceniło już wielu znanych aktorów i tancerzy. My dodatkowo doceniać będziemy zastaw pozycji Jogi, które szczególnie przydatne są osobom pracującym nad otwarciem bioder i poprawą elastyczności nóg.

Yoga

Giętki i silny kręgosłup usprawnia krążenie krwi i pozwala zachować młodość i siłę ciała.

Yoga

Jednym z pięciu filarów jogi są ćwiczenia oddechowe – pranayama. W miarę możliwości staramy się czerpać świeżość z otaczającej nas natury. W końcu mamy ku temu przestrzeń. Z dala od miast i wsi, zatopieni w ciszy drzew i mazurskich jezior. Cóż więcej sobie życzyć ;)

Yoga

Dla tych, którzy chcieliby skosztować czym doprawdy jest Joga integralna lub zwyczajnie chcieliby poznać sekret zdrowego życia od kuchni mamy w ofercie Warsztaty „Ajurweda od kuchni – teoria i praktyczny kurs gotowania” z Arturem Szumskim byłym managerem Baru Vega, współzałożycielem fundacji Karma Free propagującej wegetarianizm, pasjonatem kuchni indyjskiej i łatwego gotowania. www.kuchniajogi.pl
 

Ajurweda od kuchni – teoria i praktyczny kurs gotowania
Zdrowo, smacznie i szybko! Przyrządzamy smakowite potrawy i tłumaczymy, w jaki sposób odpowiedni dobór ziół, przypraw i smaków steruje naszym samopoczuciem (czas: 3 spotkania po 1,5h). Koszt: 80 zł.

Ajurweda, czyli staroindyjska wiedza o życiu, jest naturalnym sposobem leczenia, szczycącym się tradycją liczącą ponad 3000 lat. Dąży do równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, tak aby człowiek mógł rozwijać swój pełny potencjał. Istotnym elementem jest skomponowana dieta: smaczna, lekkostrawna i estetyczna. Rozwinięte ziołolecznictwo cieszy się licznymi sukcesami potwierdzanymi przez współczesną farmakologię zachodnią.

Lotos

Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z masaży Lomi Lomi Nui, które będzie wykonywała Irena Dębska, z wykształcenia pedagog. Przez wiele lat pracowała jako specjalista do spraw personalnych. Praca nad sobą i potrzeba ciągłego rozwoju, poszukiwanie pasji w życiu doprowadziły ją do spotkania z tym niezwykłym masażem. Stres z całego życia kumulujemy w mięśniach..., rozluźnienie, oddech, czucie, zatrzymanie się, pobycie z samym sobą i z pełną świadomością swego ciała. Wszystko co ten masaż niesie ze sobą to akceptacja i miłość..., chęć zmiany tego co w życiu nam nie służyło na to co przynosi radość i spełnienie.

Masaż Lomi Lomi Nui zwany świątynnym to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni - starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Oddziałuje bardzo głęboko na samopoczucie fizyczne, jak i stan psychiczny człowieka. Rozpuszcza napięcia w ciele, przywraca równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi i zdrowia. Działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.
Koszt: 180 zł, 100-120 min

Lotos

4 pakiety do wyboruPAKIET TANIEC KLASYCZNY

Grupa profesjonalna
(młodzież baletowa 10-14 lat)

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Taniec klasyczny -repertuar
 • Joga
 • Warsztat „Asany na otwarcie bioder” oraz „Stopa – fundament w tańcu”
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych *
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 6-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1350 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1550 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł

Taniec klasyczny
dla dorosłych

 • Poranny rozruch
 • Barre au sol
 • Taniec klasyczny -repertuar
 • Joga
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych *
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 6-7 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1250 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1450 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł

Balet dla najmłodszych

 • Poranny rozruch
 • Rozciąganie na wesoło
 • Balet dla najmłodszych
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks
 • +Kontakt improwizacja dla chętnych *
 • + Warsztat "Ajurweda od kuchni" dla chętnych **

Łącznie 4-6 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1200 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1400 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016


 

PAKIET KONTAKT IMPROWIZACJA

 • Poranny rozruch
 • 2 x dziennie Joga
 • Kontakt Improwizacja (7 – 12.08.2016 2h dziennie)
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks

Łącznie 7-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1150 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1350 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł


PAKIET TANGO ARGENTYŃSKIE - Grupa początkująca

 • Poranny rozruch
 • 2 x dziennie Joga
 • Tango argentyńskie (7 – 12.08.2016 1,5h dziennie)
 • Wykłady
 • Medytacja i relaks

Łącznie 7-8 zajęć dziennie (w dniu przyjazdu i wyjazdu jedne zajęcia)
Koszt: 1150 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1350 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016
*Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu: 80 zł


 

PAKIET JOGA

 • 2x dziennie 1,5h zajęć Jogi
 • Wykład
 • Medytacja i relaks
 • + "Ajurweda od kuchni" dla chętnych**

Łącznie 16 zajęć.
Koszt: 950 zł wpłacając zaliczkę 700 zł do 31.03.2016
1150 zł wpłacając zaliczkę 700 zł po 31.03.2016
**Warsztat "Ajurweda od kuchni"– koszt dopłaty do pakietu:80 zł


 


Szczegółowy plan dnia zostanie podany na miejscu.

„Uncja praktyki jest warta tyle co tony teorii”
Sw.Sivananda

Lotos

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

Doskonałe warunki do tańca i praktyki jogi, niepowtarzalny klimat, rodzinna atmosfera i kontakt z naturą są mottem przewodnim naszego wyjazdu.

Baza treningowa

Wycieczki rowerowe, gry w podchody, biesiady przy ognisku oraz radość z bycia ze sobą ot tak w tu i teraz wpisały się już na dobre do naszego programu.

Baza treningowa

Baza treningowa

To miejsce, gdzie granice wieku przestają istnieć. To czas gdy znika pośpiech i nuda :)

Baza treningowa

Baza treningowa

Baza treningowa

 

Lotos

Zakwaterowanie

Baza treningowa

Jest takie miejsce na ziemi, w nie tak odległej krainie, gdzie niebo uchyla rąbka swej tajemnicy, by zatrzymać w zachwycie nad darem życia… Jest takie miejsce na ziemi, gdzie każdy spragniony ciszy odnajdzie swoją przystań spokoju, w kropelce wody poznając głębię oceanu… Jest takie miejsce na ziemi, gdzie łatwiej niż gdziekolwiek indziej spojrzeć z nadzieją we właściwym kierunku…

Jest takie miejsce na ziemi…

ZawZakw

ZakwaZakwa

Zakwaterowanie

Tu mieszkamy. Nasze domki: dwa pokoje 2 - osobowe.

DomkiDomki

Standard domków można obejrzeć w wirtualnej prezentacji:
http://mazuryclub.home.pl/mazuryclub/opis_obiektu.php?obiekt_id=3

Ośrodek wypoczynkowy położony jest strefie ciszy, bezpośrednio nad jeziorem Piłakno, w dużym kompleksie leśnym stanowiącym część Puszczy Piskiej. Jezioro Piłakno jest jednym z najczystszych i najgłębszych jezior na Pojezierzu Mazurskim, ósmym pod względem głębokości w Polsce 56,5 m. Ma powierzchnię 262 ha, długość 4,2 km, szerokość do 1,1 km. znajduje się w nad brzegiem jeziora Piłakno. Las bogaty jest w grzyby, jagody, poziomki zaś jezioro w ryby, co stwarza znakomite warunki wypoczynku i rekreacji. Tu każdy będzie mógł spędzić wolny czas według swoich zainteresowań. Kąpiel w jeziorze, pływanie łódką, kajakiem lub rowerem wodnym, nurkowanie, jazda konna, (stadnina w sąsiednim ośrodku), łowienie ryb, grzybobranie, spacery to propozycje, z których każdy będzie mógł skorzystać podczas czasu wolnego.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas programu będziemy podążać klasycznym jogowym stylem życia, dzięki któremu zmaksymalizujemy efekty praktyki Jogi. Na czas wyjazdu prosimy uczestników o rezygnację ze spożywania pokarmów mięsnych i używek (narkotyki, papierosy, kawa, czarna herbata). Codziennie serwowane będą trzy pełnowartościowe posiłki wegetariańskie. Właściwe odżywianie jest witalną częścią twojego pobytu.

Lotos

Inwestycja

 

Pakiet taniec klasyczny:
1350 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2016
1550 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2016
+ Kontakt improwizacja – dla chętnych (7– 12.08; 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł
+ Warsztat „Ajurweda od kuchni” dla chętnych – koszt dopłaty do pakietu: 80 zł.

>>zgłaszam udział<<
 


Pakiet Kontakt Improwizacja:
1150 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2016
1350 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2016
+ Warsztat „Ajurweda od kuchni” dla chętnych – koszt dopłaty do pakietu: 80 zł.

>>zgłaszam udział<<
 

Pakiet Tango argentyńskie:
1150 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2016
1350 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2016
+ Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć) – koszt dopłaty do pakietu: 200 zł.
+ Warsztat „Ajurweda od kuchni” dla chętnych – koszt dopłaty do pakietu: 80 zł.
>>zgłaszam udział<<
 

Pakiet Joga:
950 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) do 31.03.2016
1150 zł / osobę przy wpłacie zaliczki (700 zł) po 31.03.2016
+ Warsztat „Ajurweda od kuchni” dla chętnych – koszt dopłaty do pakietu: 80 zł.

>>zgłaszam udział<<
 

Ilość ofert promocyjnych ograniczona. Decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

 

W cenie wyjazdu:

nocleg, wyżywienie wegetariańskie, udział w zajęciach wg wskazanego programu.

Można wykupić tylko udział w warsztatach:

Joga (16 zajęć 6-14.08.16) - koszt warsztatu: 450 zł

Kontakt improwizacja ( 6 dni po 2h zajęć 7-12.08.16) – koszt warsztatu: 250 zł

Tango argentyńskie ( 6 dni po 1,5h zajęć 7-12.08.16) – koszt warsztatu: 250 zł

Warsztat „Ajurweda od kuchni” – koszt warsztatu: 80 zł

Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest dokonanie opłaty na konto wskazane poniżej. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

 

Uwaga!

Organizatorzy nie zapewniają opieki osobom nieletnim.
Dla zajęć ruchowych (Taniec klasyczny, Barre au sol, Joga, Kontakt Improwizacja, Tango argentyńskie) należy wydrukować czysty druk >>Zaświadczenia Lekarskiego<<
z którym należy udać się do lekarza sportowego lub lekarza internisty w celu uzyskania odpowiedniego zaświadczenia o stanie zdrowia i dopuszczeniu do treningów.

Do kosztów należy doliczyć: opłata klimatyczna (osoba dorosła: 16 zł, dzieci zwolnione z opłaty) oraz koszt ubezpieczenia NW.

Mieszkamy w domkach kempingowych w lesie - prosimy nie zabierać ze sobą rzeczy cennych i wartościowych. Za rzeczy pozostawione bez opieki Mila Dance oraz ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić i wysłać
>>formularz zgłoszenia<<
oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 700 pln na konto:

MILA DANCE Milena Lorkiewicz-Halik,
nr rachunku: 04 1140 2004 0000 3802 4592 2350,
w tytule wpisując: karnet na warsztaty Dance& Yoga Camp w terminie: 6–14.08.2016.
W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 8.05.2016 zwracamy 50% zaliczki. W przypadku rezygnacji zgłoszonej drogą mailową do 25.07.2016 zwracamy 20%. W przypadku rezygnacji po 25.07.2016 zaliczka przepada. Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapisy i zapytanie

Milena Lorkiewicz
info@miladance.pl
tel. +48 501 122 775
>>formularz zgłoszenia<<


info

Trempki

Słońce, plaża, jezioro, lasy, taniec, joga, relaks i super przygoda!!!
My już nie możemy się doczekać :)

Do zobaczenia!

 

Lotos